دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های قصور پزشکی

به گزارش بهترینهای وب، رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: بیشترین پرونده های ارجاعی به پزشکی قانونی درباره قصور پزشکی مربوط به دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان است.

دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های قصور پزشکی

به گزارش ایسنا، عباس مسجدی آرانی رئیس سازمان پزشکی قانونی درباره اجرای طرح انطباق در اداره های پزشکی قانونی کشور نیز گفت: سازمان پزشکی قانونی از کمبود مزمن پزشک رنج می برد، البته رایزنی هایی با مجلس و دولت صورت گرفته که اگر نتیجه بخش باشد در همه شهرستان های کشور دست کم یک پزشک خانم برای راحتی مراجعان خانم مستقر خواهد شد.

مسجدی آرانی اضافه نمود: 150 شهرستان کشور فاقد پزشک هستند که احتیاج 49 مرکز، اورژانسی است که با مساعدت ویژه رئیس قوه قضاییه در صدد هستیم تا خاتمه سال جاری مشکل مراکزی را که احتیاج اورژانسی به پزشک قانونی دارند تامین کنیم.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور درباره بانک ژنتیک مجرمان کشور نیز گفت: با همکاری سازمان زندان ها 90 هزار نمونه در کشور استخراج شده که از این تعداد 20 هزار نمونه پس از تجزیه و تحلیل وارد بانک ژنتیک شده و مابقی نیز پس از تامین کیت های مخصوص در این مرکز ثبت و نگهداری خواهد شد تا در کشف جرم و شناسایی سریع تر مجرمان به دستگاه قضایی یاری کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های قصور پزشکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دندان پزشکی، جراحی عمومی و جراحی زنان در صدر پرونده های قصور پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید