دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی مخصوص زوج های جوان

به گزارش بهترینهای وب، در این مطلب به معرفی نمونه هایی از چیدمان و دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی می پردازیم که بیشتر با روحیه و احساسات زوج های جوان سازگاری دارد، زوج هایی که اغلب صاحب فرزند یا فرزندانی هستند و بدنبال چیدمان مناسب با شرایط موجود می گردند. حس پدر و مادر شدن حسی اعجاب انگیز و توصیف ناپذیر است، اما استرس ها و دردسرهای مخصوص به خود را دارد. تقسیم کردن عشقی که به همسر و فرزند خود دارید زیبا و آسان است اما تقسیم کردن و به اشتراک گذاری فضاهای معین در خانه اغلب کار سخت تری خواهد بود!.

دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی مخصوص زوج های جوان

به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مطلب نمونه هایی از چیدمان دکوراسیون داخلی خانه های کوچک آپارتمانی که مناسب زوج ها جوان با فرزند هستند را در غالب عکس گرد آوری کنیم تا با پیروی از اصول مربوط بتوانید به راحتی یک فضای تنگ و فشرده را به مکانی جذاب و سرگرم کننده برای خود و فرزندتان تبدیل کنید. با مشاهده دقیق این نمونه ها موضوع مهمی را متوجه خواهید شد! آن موضوع چیزی نیست جز اینکه بدانید داشتن یک دکوراسیونی که مناسب بچه ها باشد، به همین عنوان به معنی از دست دادن استایل و شیکی منزل نخواهد بود.

اولین آپارتمانی که آنالیز خواهیم کرد به معنای واقعی کلمه فشرده و جمع و جور است. برای ایجاد فضای کافی برای تمامی اعضای خانواده، طراح مجبور به استفاده از درهای تا شونده در آپارتمان نموده که محیط خواب را در طول روز از دید ها مخفی نگه می دارد. همانطور که مشاهده می کنید تخت خواب نوزاد و والدین هر دو به رنگ خاکستری انتخاب شده است تا ترکیب و هماهنگی (همان اشتراکی که پیش تر گفتیم) در قسمت های مختلف خانه بچشم بیایند. آشپزخانه و غذاخوری این واحد کوچک کاملا جدا طراحی شده و به وسیله دری که در کتابخانه جاسازی شده قابل دسترسی است.

خانه دوم مساحتی فقط برابر با 53 متر مربع دارد و برای زوج جوانی طراحی شده که به تازگی قصد فرزنددار شدن گرفته اند. این خانه مورد بازسازی دوباره قرار گرفته و از یک خانه معمولی برای دونفر تبدیل به یک خانه مناسب برای یک خانواده چند نفره شده است. استفاده از رنگ های باطراوت و شاد محیط بسیار مناسبی را بری بچه ها بوجود آورده و در عین حال فضایی جادار و عظیم در اتاق پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب را در اختیار والدین قرار می دهند.

منبع: اتاق

به "دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی مخصوص زوج های جوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون داخلی واحد آپارتمانی مخصوص زوج های جوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید