دیدار داوری با رئیس فدراسیون جهانی والیبال

رئیس فدراسیون والیبال با رئیس فدراسیون جهانی این رشته دیدار کرد.

دیدار داوری با رئیس فدراسیون جهانی والیبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال پس از دیدار با آری گراسا رئیس فدراسیون دنیای والیبال ضمن مثبت ارزیابی کردن این نشست گفت: گراسا استقبال بسیار صمیمی و محبت آمیز ای داشت و بحث های بسیار خوبی را داشتیم. گزارش در مورد نحوه آماده سازی شهرهای میزبان هفته سوم و چهارم لیگ ملت های والیبال در اختیار گراسا نهاده شد و از او دعوت شد تا از نزدیک نظاره گر این رقابت ها باشد تا ضمن بازدید از بازی های والیبال، زیر ساخت و امکانات شهرهای میزبان و والیبال کشور را مشاهده کند. استقبال فوق العاده از والیبال و تماشاگران پرشور شهرها یکی از نقاط قوت ایران در مسابقات بین المللی بوده که حالا شهرهایی به غیر از پایتخت نیز توانایی برگزاری آن را دارا هستند.

وی اضافه کرد: بحث میزبانی ایران در رقابت های قهرمانی جوانان دنیا در سال 2021 نیز مورد بحث جدی نهاده شد. ایران از این فرصت به خوبی می تواند در جذب امکانات از سوی فدراسیون دنیای و بهره مندی از فرصت میزبانی استفاده لازم را ببرد. خوشبختانه این مسئله با موافقت ضمنی گراسا همراه بود که باید به صورت رسمی و در قالب نامه مکررا پیگیری گردد.

سرپرست فدراسیون والیبال در سرانجام گفت: دعوت از رئیس فدراسیون دنیای برای حضور در ایران، اعطای میزبانی رقابت های قهرمانی جوانان دنیا در سال 2021، ارسال تجهیزات رسمی از سوی FIVB به ایران و ارائه گزارش روند آماده سازی میزبانی VNL 2019 به میزبانی ایران از اصلی ترین محورهای نشست با رئیس فدراسیون دنیای بود که باید با پیگیری و ارسال نامه این فرصت ها را برای والیبال ایران ایجاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار داوری با رئیس فدراسیون جهانی والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار داوری با رئیس فدراسیون جهانی والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید