رضایت استراماچونی از بازیکنان استقلال

به گزارش بهترینهای وب، تیم فوتبال استقلال تهران که دوشنبه هفته گذشته جهت برپایی یک اردوی 10 روزه راهی ترکیه شده است، همچنان در این کشور به سر می برد و تمریناتش را به طور کامل انجام می دهد.

رضایت استراماچونی از بازیکنان استقلال

با اینکه استقلال با تمامی نفراتش به ترکیه نرفته و قرار است تا قبل از آغاز لیگ چند بازیکن دیگر به جمع آبی پوشان اضافه شوند، اما سایر بازیکنان از روز اول آغاز تمرینات به طور جدی کار خودشان را زیر نظر کادر فنی جدید پیگیری می نمایند.

بازیکنان استقلال که تجربه تلخ سال گذشته را در ذهن خود دارند و می دانند که اگر با آمادگی کامل خود را آماده آغاز لیگ ننمایند، همان اتفاقاتی که سال گذشته برای آنها رخ داد، دوباره به وجود خواهد آمد، تمرینات را به طور جدی دنبال می نمایند تا بتوانند آغازی پرقدرت در لیگ نوزدهم داشته باشند.

استراماچونی که از زمان ورودش به استقلال نظم و انضباط را در تیم حاکم نموده است، از نحوه تمرینات بازیکنان رضایت کامل دارد زیرا آنها آنچه را که او خواسته است در تمریناتشان انجام داده و کوشش می نمایند تا آمادگی بیشتری داشته باشند زیرا می دانند که برای استراماچونی نام ها فرقی ندارد و او از بازیکنانی استفاده خواهد نمود که در اوج آمادگی باشند.

آبی پوشان قرار است یک بازی تدارکاتی دیگر را هم برگزار نمایند تا استراماچونی به آنچه که در پی آن است دست پیدا کند. به طور حتم اگر چند بازیکن دیگر به جمع آبی پوشان اضافه شوند، استراماچونی با خیالی آسوده تر به آغاز لیگ فکر می نماید زیرا می داند نفراتش با تمام وجود تمرین نموده و آماده آغاز لیگ هستند.

در فصل گذشته یکی از دلایلی که باعث شد استقلال امتیازات زیادی را از دست بدهد، تمرینات ضعیف پیش فصل این تیم بود که باعث شد استقلال امتیازات زیادی را از دست داده و زمانی در پی جبران آن باشد که سایر حریفان امتیازات کافی را کسب و از استقلال عبور نموده و آبی پوشان نتوانستند پس از گذشت 5 سال یک بار دیگر به قهرمانی دست پیدا نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رضایت استراماچونی از بازیکنان استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایت استراماچونی از بازیکنان استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید