رفعتی: تیم داوری بازی نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس عملکرد خوبی داشت، پنالتی استقلال خوزستان اشتباه بود

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال معتقد است داوران در هفته نوزدهم اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشتند.

رفعتی: تیم داوری بازی نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس عملکرد خوبی داشت، پنالتی استقلال خوزستان اشتباه بود

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره عملکرد داوران در هفته نوزدهم لیگ برتر گفت: با توجه به گزارش ناظران بازی در 6 دیدار از مسابقات لیگ برتر، شاهد قضاوت های خوبی از داوران بودیم. فقط در بازی استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان تصمیم یاری داوران پشت دروازه در اعلام پنالتی {برای استقلال خوزستان} اشتباه بود.

وی ادامه داد: در دیگر مسابقات داوران اشتباه تاثیرگذاری در نتیجه بازی نداشتند. مخصوصا تیم داوری بازی نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس توانست به خوبی از عهده وظایف خود برآید. امیدوارم امروز هم داوران عملکرد قابل قبولی در این دو دیدار (استقلال - ذوب آهن و سایپا - تراکتورسازی) داشته باشند.

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال درباره برگزاری دوره مدرسان داوری که زیر نظر سوبخیدین برگزار گردید، گفت: به نظرم دوره بسیار مفیدی برای مدرسان داوری انجام شد. محمدصالح سوبخیدین یکی از برترین مدرسان برجسته داوری فیفا است. امیدواریم بعد از این دوره شاهد تاثیر دوره های آموزشی در داوری کشور باشیم. به هر حال برگزاری چنین دوره هایی باعث پیشرفت و توسعه داوری خواهد شد.

رفعتی اضافه کرد: از نکات جالب توجه این دوره می توان به حضور 15 داور لیگ برتر که روز پنجشنبه دوم اسفندماه در تمرینات یاری داوران پشت دروازه اشاره نمود، تا آنها هم بیش از پیش به وظایف خود واقف شوند. همچنین 21 اسفندماه دوره یک روزه ای را برای داوران لیگ برتر و یاری داوران بین المللی برگزار خواهیم کرد. در این کلاس اشکالات داوران در بازی های لیگ را برتر بازبینی و بررسی می کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رفعتی: تیم داوری بازی نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس عملکرد خوبی داشت، پنالتی استقلال خوزستان اشتباه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفعتی: تیم داوری بازی نفت مسجدسلیمان - پرسپولیس عملکرد خوبی داشت، پنالتی استقلال خوزستان اشتباه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید