رهاسازی 601 خودروی گرفتار در کولاک

به گزارش بهترینهای وب، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی در 55 محور کوهستانی به علت برف و کولاک اطلاع داد.

رهاسازی 601 خودروی گرفتار در کولاک

مرتضی سلیمی در گفت وگو با بهترینهای وب درباره امدادرسانی های سه روز گذشته در برف و کولاک اظهار کرد: طی 72ساعت گذشته 55محور کوهستانی در 15 استان کشور از جمله آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سمنان، زنجان، قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران و همدان توسط نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادرسانی شدند.

وی ادامه داد: در این مدت5100 نفر امدادرسانی شدند و برای 73 نفر نیز به صورت اضطراری اسکان فراهم شد. همچنین شش نفر خدمات سرپایی درمانی دریافت نموده و 11 نفر برای ادامه روند درمان به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه تیم های امداد و نجات جمعیت 308 نفر در قالب 87 تیم بودند، گفت: این افراد طی سه روز فعالیت خود 601 دستگاه خودروی گرفتار در برف را هم رهاسازی کردند. همچنین اقلامی از جمله 147بسته غذایی، 25کیلوگرم خرما، 265 تخته پتو و.. نیز در این سه روز میان افرادی که در برف و کولاک گرفتار بودند توزیع شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رهاسازی 601 خودروی گرفتار در کولاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهاسازی 601 خودروی گرفتار در کولاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید