روز سخت تفضلی در آباکس

به گزارش بهترینهای وب، پتربورو اگر بتواند پورتسموث را شکست بدهد با اختلاف 5 امتیاز نسبت به سایر تیم ها صدرنشینی اش را ادامه می دهد. پورتسموث هم در صورت پیروزی می تواند جای پتربورو یونایتد را در رده نخست بگیرد.

روز سخت تفضلی در آباکس

به گزارش بهترینهای وب ،حساس ترین بازی لیگ یک انگلیس، شاید در فصل جاری را پتربورو یونایتد مقابل پورتسموث برگزار می نماید. یک بازی ویژه برای تیم های اول و دوم جدول رده بندی لیگ یک انگلیس. این بازی را دو تیم در استادیوم آباکس و به میزبانی پتربورو یونایتد برگزار می نمایند.

پتربورو یونایتد که رایان تفضلی، مدافع ایرانی- انگلیسی را در ترکیب خود دارد، در 7 بازی 6 بار پیروز گردیده و یک تساوی نیز به دست آورده تا با امتیاز 19 ، یکه و تنها در صدر جدول قرار بگیرد. تیم دوم و نزدیک ترین تعقیب نماینده پتربورو، همین پورتموث است که شنبه مقابل تفضلی و هم تیمی هایش قرار می گیرد. پورتسموث از 7 بازی 17 امتیاز به دست آورده و با فاصله دو امتیازی نسبت به پتربورو در صندلی دوم ایستاده.

این بازی برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. پتربورو اگر بتواند پورتسموث را شکست بدهد با اختلاف 5 امتیاز نسبت به سایر تیم ها صدرنشینی اش را ادامه می دهد. پورتسموث هم در صورت پیروزی می تواند جای پتربورو یونایتد را در رده نخست بگیرد و نام خود را به عنوان جدی ترین مدعی صعود به چمپیونشیپ مطرح کند.

هر دو تیم انگیزه فراوانی دارند تا در این بازی حساس، 3 امتیاز را به دست بیاورند. البته شانس پتربورو با توجه به میزبانی اش یشتر است اما پورتسموث هم نشان داده با بازیکنان بزرگی که در اختیار دارد، حریف دست و پا بسته ای نیست. بنابراین رایان تفضلی به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی پتربورو روز سختی مقابل مهاجمان پورتسموث خواهد داشت. مدافعی که در تمام بازی های پتربورو حضور داشته و مورد توجه ویژه پل ایوانز قرار گرفته است.

1

منبع: ایران ورزشی

به "روز سخت تفضلی در آباکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز سخت تفضلی در آباکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید