روشن ترین آبها

چشم خود را ببندید و تصور کنید که در آب‌های گرم و استوایی شناور هستید . همه دور و اطراف شما ، آب لرزان شفاف است . آن قدر واضح است که می‌توانید ماهی رنگی را ببینید که در اطراف شما شناور و شناور است . کف آن چند فوت پایین‌تر از شما است ، اما شما می‌توانید به وضوح آن را ببینید ، حتی از بالای سطح درخشان . خبره‌ای خوب : این مکان واقعا ً وجود دارد . در واقع ، جاه‌ای زیادی در دنیا وجود دارند که شما می‌توانید آب را به اندازه کافی روشن کنید که یک استخر شنا چوب باشد . این ده مکان اول را با آب صاف و باورنکردنی چک کنید .

روشن ترین آبها

# 10 . Lampedusa ، ایتالیا .
از نوک چکمه italys به دریای مدیترانه بروید و جزایر Pelagie را پیدا خواهید کرد . بزرگ‌ترین مجموعه این مجموعه Lampedusa ، یک جامعه ماهیگیری باستانی است . امروزه ماهیگیری بخشی از اقتصاد این جزایر است ، اما سواحل آن عمدتا ً با دو نوع بازدید کنندگان پوشش داده می‌شود : مهاجران در مسیر خود به زندگی جدید ، و توریست‌ها از آن‌ها فرار می‌کنند . این مهاجران به دنبال امید هستند ، اما توریست‌ها به دنبال آب‌های بلورین و سواحل شنی سفید هستند .
شماره 9 دره Jiuzhaigou ، چین .
این جواهر پنهان آسیایی را زمانی که زمان زیادی برای پیاده‌روی و قدردانی از محیط خود دارید کاوش کنید . بیش از صد دریاچه بکر در این دره وجود دارد که همه آن‌ها کمی متفاوت هستند و با رنگ‌های زیبا منفجر می‌شوند. با این که پارک ملی Jiuzhaigou پارک کرده و دریاچه‌های terraced ، آبشارها و یک عالمه حیات وحش از جمله pandas جذاب را کشف کنید.
# 8 . دره پنج دریاچه ، لهستان .
اینجا در اروپای شمالی ، شما می‌توانید از یک دریاچه بسیار شفاف اما 5 خیره‌کننده‌ای لذت ببرید . این دره یک مکان جالب برای بازدید از تابستان است ، اما در واقع حتی در زمستان هم بهتر است . هنگامی که آب سرد جامد یخ زده می‌شود ، یخ به اندازه آب‌های تابستانی صاف است . می‌توانید روی سطح یخ راه بروید و به نظر می‌رسد که در هوا معلق هستید .
# 7 . Boracay ، فیلیپین .
Boracay یک جزیره کوچک در فیلیپین است ، اما از هزاران جزیره دیگر در کشور خارج شده‌است . امروزه ، یک جامعه کوچک برنج و بز بز ، امروزه این جزیره یک مقصد گردشگری برتر در آسیا است . سواحل زیبای آن شهرت جهانی دارد ، اما مجذوب آب‌های اقیانوس آرام و اطراف جزیره کوچک شده‌اند . حتی برای فیلیپین ، آب در اینجا نمونه است . افراد دیگر هم چنین فکر می‌کنند - جزیره تعداد زیادی از مطبوعات و به رسمیت شناختن رسانه‌ها در صنعت سفر را دریافت کرده‌است .
# 6 . دریاچه آبی نیوزیلند .
زمانی که یک کایاک روی سطح دریاچه آبی می‌بینید ، یک پرش دوتایی انجام خواهید داد . به نظر می‌رسد که قایق روی چیزی جز هوا شناور است ! دریاچه به قدری روشن است که می‌توانید به راحتی کل بس‌تر دریاچه را ببینید . گیاهان سبز و جلبک‌ها در حاشیه با انعکاس آبی teal در وسط تفاوت دارند و این باعث می‌شود که دریاچه آبی کاملا ً جادویی به نظر برسد . این دریاچه یخچالی کوچک است ، اما اگر شما تا به حال خود را در کشور کیوی پیدا کنید ، ارزشش را دارد .
# 5 . Lefkada ، یونان .
لطفا ً این کار را به نفع خود انجام دهید و این کار را در بالای فهرست bucket قرار دهید . این دریای ایونی به خاطر داشتن برخی از شفاف‌ترین آب‌ها در دریای مدیترانه معروف است ، و شما نمی‌خواهید آن را از دست بدهید . صخره‌های خیره‌کننده در اطراف بیشتر سواحل در بالای آب‌های فیروزه‌ای بالا می‌روند و شما را به جایی از زیبایی و تمدد اعصاب تبدیل می‌کنند . در یک روز پر باد ، شما حتی می‌توانید دست خود را در kitesurfing امتحان کنید .
# 4 . ریو da ، برزیل .
آمازون را فراموش کنید . ممکن است مشهورترین رودخانه آمریکای جنوبی باشد ، اما شما نمی‌خواهید در آنجا شنا کنید . برای یک تجربه ایمن و زیبا برای زیر آبی رفتن ، سر بر روی ریو دی Prata که کم‌تر شناخته شده‌است ، حرکت کنید . در اینجا شما می‌توانید قبل از اینکه به عینک ایمنی خود strap و برای شنا از طریق brazils آب‌های زیبا شیرجه بزنید ، می‌توانید از جنگل‌های بارانی عبور کنید . dourado، pacu و دیگر ماهی‌های آمریکای جنوبی را در حال پارو زدن از جنگل‌های بارانی بسیار دوست‌داشتنی بیابید .
# 3 . دریاچه Moraine ، آلبرتا ، کانادا
دریاچه Moraine چنان زیبا است که پرتره آن یکبار آن را به 20 دلار کانادا تبدیل کرده‌است . دریاچه یک بدن پر از آب است که در کوه‌های راکی به سر می‌برد ( در صورتی که سرد ) است . رسوبات معدنی متمایز آن ، آرد سنگ اولیه در آب ، باعث می‌شود که این دریاچه سایه بسیار دیگری از آسمان آبی باشد . نزدیک ، دریاچه کم‌تر آبی و واضح‌تر است . بسیاری از بازدیدکنندگان عاشق کرجی در سطح شیشه‌ای هستند و کف دریاچه را زیر خود تماشا می‌کنند .
# 2 . Laghi د Fusine ، ایتالیا .
در طرف دیگر جهان از دریاچه Moraine ، Laghi de Fusine در یک رشته‌کوه مشهور دیگر قرار دارد . این دریاچه مانند Moraine یک دریاچه یخی شگفت‌انگیز است . همچنین به ندرت از قایق عبور می‌کند و به ندرت برای شنا کردن به خاطر دمای سرد استفاده می‌شود . تفاوت اصلی بین دریاچه Moraine و Laghi de Fusine این است که به جای نوشیدن در قایق شما ، شما ایتالیایی locally را می‌نوشید .
# 1 . گرند Exuma ، باهاما .
این جزیره در دریای کاراییب قطعا ً یکی از بهترین انتخاب‌های توریستی است ، اما به دلایلی به غیر از آبه‌ای روشن . گرند Exuma جایی است که شما می‌توانید در تمام طول راه به باهاما سفر کنید ، فقط برای شنا کردن با برخی از خوک‌های وحشی . این بچه‌های کوچک بامزه شاید خوشبخت‌ترین خوک دنیا باشند - آن‌ها روی یک باور نکردنی زندگی می‌کنند .

به "روشن ترین آبها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با روشن ترین آبها

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید