رویت واضح یوفوی کلاسیک بر فراز دریاچه!

عبور یک یوفوی کلاسیک از بالای دریاچه ای در آمریکا موجب شد تا یک گردشگر ویدئویی واضح از آن تهیه کند.

رویت واضح یوفوی کلاسیک بر فراز دریاچه!

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی خبرنگاران؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است عبور یک یوفو را بر فراز دریاچه Tahoe در نوادای آمریکا به تصویر می کشد. در حالی که عده ای از گردشگران مشغول تماشای دریاچه و مناظر اطراف بودند این یوفو که سرعت بسیار زیادی داشت و در ارتفاع بسیار پایینی حرکت می کرد از مقابل آنها عبور کرد. این یوفو شبیه به یک یوفوی کلاسیک یا در واقع یوفوهایی بود که پیشتر نیز در دهه های گذشته تصاویری از آن در آسمان تهیه شده بود.

یکی از شاهدان عینی که در محل عبور یوفو حضور داشت و این ویدئو را تهیه کرد در این باره گفت: ما برای گذراندن تعطیلات با یک کشتی کوچک به این دریاچه رفته بودیم. من مشغول تهیه فیلم از این دریاچه و مناظر دیدنی اطراف بودم. پس از بازگشت به منزل در حالی که مشغول تماشای فیلم ها و عکس ها بودم ناگهان متوجه این یوفو یا شی پرنده ناشناس شدم. این ویدئو طولانی بود اما من تصمیم گرفت این ویدئو را کوتاه کنم.

اگر این ویدئو بصورت اسلوموشن مشاهده شود با وضوح بسیار زیادی می توان این یوفو را مشاهده کرد. هنوز مبدا اصلی این یوفو و اینکه آیا واقعا زمینی بوده و یا اینکه ماهیتی فرازمینی داشته تعیین نشده است.

گفتنی است؛ رویت این یوفو در خاک آمریکا در حالی خبرساز می شود که چند روز پیش نیز مشاهده یک یوفو که بر روی ماه در حال حرکت بود خبرساز شده بود. ویدئوی منتشر شده یک یوفوی سیاه رنگ کوچک را در حال پرواز بر روی ماه نشان می دهد. این ویدئو توسط یک ستاره شناس آماتور که در حال رصد ماه بود تهیه شده بود. در این ویدئو این شی در حالی که به یک طرف ماه حرکت می کرد ناگهان تغییر جهت داده و به سمت دیگر آن حرکت کرد. تاریخ دقیق تهیه ویدئو 25 اکتبر بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رویت واضح یوفوی کلاسیک بر فراز دریاچه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویت واضح یوفوی کلاسیک بر فراز دریاچه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید