زنگ مهر در تمام مدارس ایرانی خارج از کشور نواخته می گردد

به گزارش بهترینهای وب، غلامرضا کریمی گفت: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید زنگ مهر در مدارس جمهوری اسلامی ایران در اقصی نقاط دنیا همزمان با مدارس داخل کشور نواخته خواهد شد.

زنگ مهر در تمام مدارس ایرانی خارج از کشور نواخته می گردد

کریمی اضافه نمود: در ابتدای سال تحصیلی جاری با نواخته شدن زنگ مهر، بیش از 13 هزار دانش آموز دختر و پسر ایرانی در مقطع ابتدایی تا متوسطه در شروعین روز مهر در کلاس های درس مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور حاضر خواهند شد.

قائم مقام وزیر در امور بین الملل با توجه به شروع پروژه مهر در طول تعطیلات تابستان گفت: در مدارس خارج از کشور برای آماده سازی و بهسازی مدارس و کلاس های درس جهت استقبال پرشور از دانش آموزان گرامی اقدامات قابل توجهی انجام شده است.

وی همچنین به آمادگی 111 مدرسه در 60 کشور و10 مدرسه بین الملل و 48 مدرسه متناسب با نظام آموزشی سایر کشورها در داخل کشور برای استقبال از دانش آموزان گرامی در بهار دانایی اشاره نمود.

وی در ادامه به برپایی جشن شکوفه ها اشاره نمود و گفت: مراسم پرشوری در مدارس جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور و همچنین مدارس بین الملل و تطبیقی داخل کشور ویژه دانش آموزان سال اولی در 31 شهریور ماه برگزار خواهد شد و مدارس میزبان این نوگلان عزیز و اولیای گرامی ایشان خواهند بود.

همچنین به این نکته اشاره نمود که با توجه به تفاوت زمان شروع سال تحصیلی در برخی کشورها مانند امارات متحده عربی و قطر مدارس جمهوری اسلامی ایران در آن کشورها در نیمه اول شهریورماه بازگشایی گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زنگ مهر در تمام مدارس ایرانی خارج از کشور نواخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگ مهر در تمام مدارس ایرانی خارج از کشور نواخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید