ساختمان پایگاه اورژانس خیرساز خیبر اراک به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگاران، سید محمد جمالیان، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک در این مراسم گفت: این پایگاه از پایگاه های پرمأموریت اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی است که پیش از این در قالب کانکس فعالیت می کرد و امروز ساختمان این پایگاه با همت خانواده مرحومه ظفرمند یکی از خیرین حوزه سلامت استان در ساختمانی مستقل با زیربنای 120 مترمربع و هزینه 250 میلیون تومان ساخته و به بهره برداری رسید.

ساختمان پایگاه اورژانس خیرساز خیبر اراک به بهره برداری رسید

وی با اشاره به اینکه حوزه سلامت یکی از بهترین عرصه هایی است که انسان می تواند عشق و محبت به هم نوع خود را نشان دهد اضافه نمود: در دین ما به نجات دادن جان بیماران و مصدومین تاکید فراوان شده و اورژانس پیش بیمارستانی در این زمینه نقش به سزایی دارد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک توضیح داد: فعالیت های خیرخواهانه می تواند در یاری به دولت به منظور برطرف مسائل حوزه سلامت سرعت بخشد.

جمالیان توضیح داد: پایگاه خیبر در شهریور 97 کلنگ ساخت آن به زمین زده شد که خوشبختانه امروز در کمترین زمان ممکن شاهد بهره برداری از این پروژه با همت خیر حوزه سلامت هستیم. این پایگاه یکی از پایگاه های فعال اورژانس پیش بیمارستانی استان است که در سال 96 بیش از 3600 مأموریت توسط تکنسین های آن صورت گرفته است.

وی اضافه نمود: امیدواریم یاری خیران به حوزه سلامت در استان مرکزی و کشور به فرهنگی همه گیر تبدیل شود تا کمبودها و مسائلی که در حوزه سلامت وجود دارد برطرف شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ساختمان پایگاه اورژانس خیرساز خیبر اراک به بهره برداری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساختمان پایگاه اورژانس خیرساز خیبر اراک به بهره برداری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید