ساخت محل های پارک موتور در معابر پایتخت، توقیف موتورهای پارک شده در پیاده روها

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از جانمایی فضای پارک حاشیه ای مخصوص موتور سیکلت ها در خیابان های پایتخت خبرداد.

ساخت محل های پارک موتور در معابر پایتخت، توقیف موتورهای پارک شده در پیاده روها

محسن پورسید آقایی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به جلسه اخیر با مسئولان پلیس راهور گفت: در این جلسه مقرر شد نسبت به ساماندهی فضای پارک موتورسیکلت ها اقدام گردد، متاسفانه شاهد آن هستیم که موتورسیکلت ها در هر مکانی که علاقه مند باشند و حتی پیاده روها، اقدام به پارک موتورهای خود می نمایند.

وی با بیان اینکه مقرر شد برای ساماندهی فضای پارک موتور سیکلت ها، تجربه پیروز خیابان خیام و ایرانشهر تعمیم داده گردد، گفت: برهمین اساس در ابتدا پارک حاشیه ای را در خیابانها به موتور سیکلت ها اختصاص خواهیم داد که راکبان می توانند موتورسیکلت خود را در این محدوده که تنها مختص به موتورسیکلت ها است، پارک نمایند.

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران اضافه کرد: با تعیین و اختصاص فضای پارک حاشیه ای به موتورسیکلت ها که با نصب بنرهای مخصوص اطلاع رسانی می گردد، راکبان نباید دیگر موتورهای خود را در پیاده روها پارک نمایند در غیر این صورت موتورسیکلت توسط پلیس راهور به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی اضافه کرد: این طرح در خیابان های خیام و ایرانشهر به صورت پیروزیت آمیز اجرایی شده و از این به بعد تمامی خیابان ها براساس زمانبدی تعیین زیر بار اجرای این طرح خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ساخت محل های پارک موتور در معابر پایتخت، توقیف موتورهای پارک شده در پیاده روها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت محل های پارک موتور در معابر پایتخت، توقیف موتورهای پارک شده در پیاده روها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید