سرقت بیش از 4 هزار تابلو و علائم جاده ای در خوزستان

به گزارش بهترینهای وب، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 4 هزار و 920 تابلو، علائم و تجهیزات ترافیکی نصب شده در جاده های استان به سرقت رفته اند.

سرقت بیش از 4 هزار تابلو و علائم جاده ای در خوزستان

به گزارش بهترینهای وب به نقل از ایسنا، غلامعباس بهرامی نیا با اعلام این خبر اضافه نمود: از ابتدای امسال تاکنون 22 هزار و 620 تابلو، علائم و تجهیزات ترافیکی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 488 میلیون تومان در محورهای مواصلاتی سطح استان نصب شد.

وی ادامه داد: تعدادی از این تابلوها و علائم در نقاط پرحادثه شامل سه راهی خلف آباد، تقاطع سیاه منصور، چهارراه اوج و شمس آباد، محدوده شهرک بهرام و سه راهی جایزان نصب شده اند تا به افزایش ایمنی و کاهش تصادفات جاده ای یاری نمایند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه متاسفانه سرقت تابلو علائم یکی از مسائل ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور است، توضیح داد: از ابتدای امسال تاکنون 4 هزار و 920 تابلو، علائم و تجهیزات ترافیکی نصب شده در جاده های استان به سرقت رفته اند و این مساله خسارت اقتصادی زیادی را در پی داشته است.

بهرامی نیا مطرح نمود: نصب این علائم ترافیکی در محورهای خوزستان نقش بسیار پررنگی در کاهش حوادث جاده ای و همچنین کنترل ترافیک دارد و از این رو به دنبال نصب این علائم در سراسر محورها هستیم.

منبع: همشهری آنلاین

به "سرقت بیش از 4 هزار تابلو و علائم جاده ای در خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت بیش از 4 هزار تابلو و علائم جاده ای در خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید