سرقت موتورسیکلت به بهانه تست کردن

به گزارش بهترینهای وب، جانشین پلیس آگاهی تهران عظیم، از دستگیری یک نفر دزد و مالخر موتورسیکلت اطلاع داد و گفت: این دزد به بهانه خرید و تست وسیله در یک آن اقدام به سرقت موتورسیکلت مالباخته می کرد، بازداشت شد.

سرقت موتورسیکلت به بهانه تست کردن

به گزارش بهترینهای وب و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه داود فرد در تشریح خبر گفت: در مورخه هفدهم اسفند ماه سال گذشته طی تماس مرد جوانی با مرکز فوریتهای پلیسی 110 از بسرقت رفتن موتورسیکلت پالس خود توسط فرد ناشناسی به کلانتری 163 ولنجک اعلام شکایت کرد.

پرونده با موضوع سرقت موتورسیکلت تشکیل و به جهت رسیدگی تخصصی با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 34 تهران در اختیار کارآگاهان اداره هفتم نهاده شد.

شاکی با حضور در اداره هفتم گفت: بدلیل مسائل اقتصادی که داشتم چندروز قبل اقدام به درج آگهی فروش موتورسیکلت در سایت دیوار کردم که شخص ناشناسی تماس گرفت و گفت قصد خرید دارد و من هم آدرس منزل را به وی دادم و پس از مراجعه خود را یکی از مأموران ارگانهای دولتی معرفی و با جلب اعتماد بنده و به بهانه تست موتورسیکلت آن را سرقت و متواری شد.

فرد در ادامه گفت: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات شاکی راهی محل وقوع جرم شدند و در آنالیز های اولیه و با پایش تصاویر دوربین های مداربسته محل سکونت مالباخته چهره دزد که یک جوان حدوداً 25 ساله بود بدست آمد.

کارآگاهان در شاخه دیگر از تحقیقات با بهره گیری از روشهای علمی کشف جرم پیروز به شناسایی هویت دزد بنام کامران شدند که در آنالیز سوابق کیفری وی، دارای یک فقره سابقه سرقت تحت عنوان مأمور از اتباع خارجی در سال های اخیر بوده است.

جانشین پلیس آگاهی پایتخت بیان نمود: شاکی با رویت عکس کامران ،او را بعنوان دزد موتورسیکلت خود شناسایی کرد و با انعکاس اطلاعات بدست آمده با بازپرس پرونده دستور دستگیری کامران صادر شد که در مورخه دوازدهم فروردین ماه امسال دزد در مخفیگاه اش در محدوده خیابان اسکندری دستگیر و به اداره هفتم منتقل شد.

در تحقیقات انجام شده از دزد ضمن قبولی سرقت از شاکی گفت: موتورسیکلت را پس از سرقت به شخصی در میدان گمرک به قیمت پایینتر از عرف بازار فروختم و پول حاصله را صرف خوشگذرانی کردم.

کارآگاهان بدنبال اظهارات دزد جوان دستگیری مالخر را در دستورکار خود قرار دادند که پس از انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه مالخر در محدوده خیابان گمرک شناسایی و طی یک عملیات پلیسی وی دستگیر و در بازرسی از محل موتورسیکلت مسروقه متعلق به مالباخته کشف و به اداره هفتم منتقل شد.

سرهنگ فرد با بیان این مطلب که مالخر در تحقیقات پلیسی به جرم خود معترف شده و گفت: مالخر قصد اوراق نمودن موتورسلکت را داشته و اقدام به موقع کارآگاهان اداره هفتم مانع از این امر شد.

سرهنگ کارآگاه داود فرد در خاتمه گفت: با توجه به دستگیری دزد و مالخر و اعتراف صریح به جرم خود ، متهمان با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شدند و موتورسیکلت مکشوفه نیز به مالباخته تحویل شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرقت موتورسیکلت به بهانه تست کردن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرقت موتورسیکلت به بهانه تست کردن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید