سند چشم انداز صنعت چاپ رونمایی می گردد

به گزارش بهترینهای وب، خبرنگاران: دفتر امور چاپ وزارت ارشاد درصدد است تا سند چشم انداز صنعت چاپ را در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی کند.

سند چشم انداز صنعت چاپ رونمایی می گردد

به گزارش خبرنگار فرهنگی بهترینهای وب، سند چشم انداز صنعت چاپ در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی خواهد شد. در این سند، ماموریت دفتر امور چاپ وزارت ارشاد، تبدیل صنعت چاپ به صنعتی چابک، حساس، هوشمند و منعطف نسبت به تغییرات محیطی و نیز پیش بینی تغییرات و ارائه عکس العمل های متقضی به ویژه در زمان های بروز بحران با استفاده از ابزارهای فناورانه اعلام شده است.

فراهم سازی امکانات و قابلیت های دستگاه های اجرایی و تحقیقاتی کشور در جهت افزایش نقاط قوت و توانایی مواجهه با تهدیدات محیطی نیز از دیگر ماموریت های دفتر امور چاپ ذکر شده است.

در سند چشم انداز صنعت چاپ ایران، همچنین هدف های پیشنهادی برای توسعه این صنعت با جهت گیری روی توانمندسازی بخش خصوصی و بازتعریف صندلی این صنعت و صنایع وابسته در نقشه صنعتی کشور و رقابتی کردن فضای کسب و کار به مباحثی چون افزایش سودآوری و بازدهی، افزایش نیروهای ماهر برای صنعت چاپ، افزایش خدمات مشتری در حوزه های نوآوری و ارزش افزوده، گسترش و نهادینه سازی فرهنگ مشارکت در محل کار، افزایش ایمنی، بهداشت و اقدامات زیست محیطی، افزایش چابکی و قابلیت سریع پاسخگویی به تغییرات محیطی در صنعت چاپ، توسعه نوآوری در صنعت به وسیله توسعه منابع انسانی دانش محور اشاره شده است.

منبع: تسنیم

به "سند چشم انداز صنعت چاپ رونمایی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سند چشم انداز صنعت چاپ رونمایی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید