شاندیزی : تمرکزمان روی موفقیت در آسیا است، هاشم زاده با درخواست من به کادرفنی اضافه شد

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال ایران گفت: تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان روی موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا است.

شاندیزی : تمرکزمان روی موفقیت در آسیا است، هاشم زاده با درخواست من به کادرفنی اضافه شد

به گزارش بهترینهای وب و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید شاندیزی گفت: در آخرین روز از اردوی مان در شهر ارومیه قرار داریم. تا این لحظه همه برنامه ها شامل تمرینات و بازی محبت آمیز، برنامه های مفرح و فرهنگی به خوبی پیش رفته است.

وی ادامه داد: امروز هم در نوبت صبح تمرین بسیار خوب و البته پرفشاری داشتیم که به دلیل ریکاوری بسیار مناسب روز گذشته، بازیکنان با نشاط زیادی در این نوبت تمرینی حاضر شدند.

سرمربی تیم فوتسال زیر 20 سال توضیح داد: علاوه بر اقدامات فنی مناسب، خوشبختانه از حمایت همه جانبه فدراسیون برخوردار هستیم و هر آنچه برای تیم درخواست دادیم، تا این لحظه به سرعت مورد تایید و اجرا قرار گرفته است. آخرین درخواست من در کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اضافه شدن یک فرد جهت تکمیل کادرفنی بود که پس از استقبال اعضای کمیته این اتفاق هم افتاد.

شاندیزی اضافه کرد: پس از صحبت و آنالیز، اعضا با درخواستم جهت اضافه شدن محمد هاشم زاده به تیم موافقت کردند. معرفی و انتخاب هاشم زاده هم به دلیل شناخت و آگاهی کاملم از دید فنی بسیار خوب وی است. کمیته فنی و توسعه پس از عنوان کردن درخواستم به سرعت وارد عمل شد، بطوریکه در اردوی ارومیه هم هاشم زاده را در کنار تیم داشتیم تا در مباحث فنی از تجربیاتش استفاده کنیم.

وی در انتها گفت: اردوی ما امروز (دو شنبه) به انتها می رسد و پس از بازگشت و استراحتی کوتاه، آماده برگزاری اردوی بعدی در تهران خواهیم شد. کادرفنی و بازیکنان فارغ از هرگونه توجه به حواشی، همگی روی کسب موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا متمرکز هستیم و امیدوارم با یاری فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی که انصافا برای تیم زیر 20 سال سنگ تمام گذاشته اند، به هدفمان برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شاندیزی : تمرکزمان روی موفقیت در آسیا است، هاشم زاده با درخواست من به کادرفنی اضافه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاندیزی : تمرکزمان روی موفقیت در آسیا است، هاشم زاده با درخواست من به کادرفنی اضافه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید