شمسایی: پرداخت پاداش بانوان فوتسالیست دیر شده، حیف است دل زده شوند

عضو کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال گفت: پرداخت نشدن پاداش قهرمانان اشتباه است، وقتی زمان چیزی می گذرد بی مزه می گردد.

شمسایی: پرداخت پاداش بانوان فوتسالیست دیر شده، حیف است دل زده شوند

به گزارش خبرنگاران، تیم ملی فوتسال بانوان ایران 22 اردیبهشت ماه سال 1397 برای دومین دوره پیاپی به مقام قهرمانی آسیا رسید. پس از این قهرمانی قرار شد از طرف وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال مبلغ 22 میلیون تومان به آنها پاداش داده گردد اما نزدیک 14 ماه از این قهرمانی می گذرد و هنوز پاداش پرداخت نشده است.

وحید شمسایی، عضو کمیته فنی فوتسال فدراسیون فوتبال در خصوص به خبرنگاران گفت: این خیلی بد است که پاداش قهرمانانمان دیر پرداخت می گردد. متأسفانه الان فدراسیون در بحران اقتصادی شدیدی قرار گرفته است. چندین و چند بار نامه های مختلف صادر و پیگیری هایی شده است، قرار بود مبلغی واریز گردد. معتقدم که خیلی دیر شده و حیف است که این ورزشکاران دل زده شوند با پول نمی توان این مقام را قدردانی کرد اما وقتی پاداشی قرار است به کسی تعلق بگیرد باید زودتر پرداخت گردد.

او در خصوص هزینه های ماه های اخیر فدراسیون فوتبال برای تیم ملی مردان گفت: پاداش بانوان و مردان فوتسال اصلاً رقمی نیست. فدراسیون اولویت بندی هایی دارد که طبق آن جلو می رود. نباید هیچ رشته ای را در هیچ زمینه ای با هم مقایسه کرد وقتی تیم ملی به جام جهانی راه پیدا می نماید مبالغ خوبی از طرف فیفا (فدراسیون جهانی فوتبال) دریافت می نماید. علاوه بر این فیفا برای هر برد هم مبلغی در نظر می گیرد. تیم های باشگاهی هم همین شرایط را دارند. این پول در فیفا هست اما شرایط تحریمی باعث شده که آوردن آن به کشور سخت گردد. با ورود پول به کشور مسائل هم حل می گردد.

شمسایی در ادامه اعلام کرد: هیچ مسئولیتی در امور اقتصادی فدراسیون فوتبال ندارم اما بحث پرداخت نشدن این پاداش ها اشتباه است. وقتی زمان چیزی می گذرد بی مزه می گردد. علاوه بر بانوان، مردان و بازیکنان ساحلی هم طلب هایی دارند که باید پاداش تک به تکشان پرداخت گردد. امیدوارم با پیگیری هایی که شده این پول ها به کشور وارد گردد و پاداش بانوانی که زحمت کشیدند پرداخت گردد.

عضو کمیته فنی فوتسال در خصوص انتظار بانوان فوتسالیست از اعضای این کمیته در پیگیری پرداخت پاداش قهرمانی تیم ملی گفت: انتظارشان کاملاً به حق است. ارزش این قهرمانی زیاد است و بانوان فوتبالیست روی چشم همه ما جادارند ولی قد و قواره کاری ما هم همین حد است که مدام بگوییم و اعلام کنیم اما بقیه اش دست افراد دیگری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شمسایی: پرداخت پاداش بانوان فوتسالیست دیر شده، حیف است دل زده شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمسایی: پرداخت پاداش بانوان فوتسالیست دیر شده، حیف است دل زده شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید