صعود خادم الشریعه به رده پانزدهم دنیا، سقوط 9 پله ای مقصودلو

به گزارش بهترینهای وب، سارا سادات خادم الشریعه در جدیدترین رده بندی فدراسیون دنیای شطرنج با 6 پله صعود نسبت به ماه قبل در رده پانزدهم برترین های دنیا قرار گرفته است.

صعود خادم الشریعه به رده پانزدهم دنیا، سقوط 9 پله ای مقصودلو

به گزارش بهترینهای وب، در جدیدترین رده بندی فدراسیون دنیای شطرنج در ماه فوریه 2019 میلادی سارا سادات خادم الشریعه با 2476 واحد ریتینگ و 6 پله صعود نسبت به ماه گذشته در رده پانزدهم برترین شطرنج بازان بانوی دنیا جای گرفت. او در ماه گذشته با 2468 واحد ریتینگ در رده بیست و یکم دنیا قرار داشت.

در بخش استاندارد شطرنج بازان دنیا نیز پرهام مقصودلو با 2666 واحد ریتینگ با 9 پله سقوط و کاهش 13 واحد ریتینگ در رده 75 نهاده شد. او در ماه گذشته با 2679 واحد ریتینگ در رده شصت و ششم دنیا قرار داشت.

همچنین در بخش برترین های جوانان دنیا همچنان مقصودلو در رده دوم واقع شده است. بعد از او علیرضا فیروزجا با ریتینگ 2618 و با دو پله سقوط و سید محمد امین طباطبایی با ریتینگ 2590 و 4 پله سقوط در رده های نهم و شانزدهم جوانان دنیا ایستاده اند.

در بخش دختران جوان دنیا نیز مبینا علی نسب با ریتینگ 2256 (ریتینگ ماه قبل 2256، رده ماه قبل :41) و 3 پله صعود نسبت به ماه قبل در رده سی و هشتم نهاده شده است.

در بخش استاندارد برترین شطرنجبازان ایران نیز پرهام مقصودلو در رده نخست واقع شده است. علیرضا فیروزجا و پویا ایدنی نیز در رده دوم و سوم ایستاده اند. سیدمحمد امین طباطبایی، احسان قائم مقامی، مسعود مصدق پور، امیررضا پوررمضانعلی، آرین غلامی، شاهین لرپری زنگنه، و سیدخلیل موسوی در رده های بعدی جای گرفته اند.

در بخش استاندارد شطرنج بازان دختران ایران، سارا سادات خادم الشریعه در صدر جدول واقع شده است. آتوسا پورکاشیان و غزل حکیمی فرد در رده های دوم و سوم ایستاده اند. مبینا علی نسب، میترا حجازی پور، هانیه خلجی، آناهیتا زاهدی فر، مینو عسگری زاده، درسا محمدابراهیم خان ابری و انوشا مهدیان در رده های بعدی جای گرفتند.

ایران در این ماه همچنان با میانگین ریتینگ 2556 در رده بیست وپنجم دنیا نهاده شده است.

در بخش استاندارد مگنوس کارلسن قهرمان حال حاضر دنیا با 2845 واحد ریتینگ در صدر برترین شطرنج بازان دنیا واقع شده است و فابیانو کاروانا آمریکایی با 2828 واحد ریتینگ در رده دوم ایستاده است.

در بخش استاندارد برترین شطرنج بازان بانوی دنیا نیز هو یفان با 2662و احد همچنان صدرنشین است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صعود خادم الشریعه به رده پانزدهم دنیا، سقوط 9 پله ای مقصودلو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صعود خادم الشریعه به رده پانزدهم دنیا، سقوط 9 پله ای مقصودلو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید