ضبط عصر جدید با حضور تماشاگران، احسان علیخانی فراخوان داد

به گزارش بهترینهای وب، فراوری قسمت های جدید فصل دوم عصر جدید از این پس با حضور محدود تماشاگران فراوری می گردد و علاقه مندان می توانند برای حضور در برنامه ثبت نام نمایند.

ضبط عصر جدید با حضور تماشاگران، احسان علیخانی فراخوان داد

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری بهترینهای وب، برنامه تلویزیونی عصر جدید برای ضبط برنامه های خود با حضور تماشاگران فراخوان ثبت نام داد. براین اساس قرار است برنامه از این پس با حضور تماشاگران دوباره ضبط و روانه آنتن شبکه سه سیما گردد.

قسمت های تازه از فصل دوم عصر جدید از عید فطر طی روزهای شنبه و یکشنبه در کنداکتور سیما نهاده شد که همانند برنامه های ابتدایی بدون حضور تماشاگران به پخش رسید.

با این حال پس از پیگیری های احسان علیخانی و برقراری پروتکل های بهداشتی در لوکیشن برنامه، عصر جدید با حضور محدود تماشاگران و رعایت فاصله گذاری از این هفته فراوری شده و روی آنتن می رود.

گفتنی است؛ ساخت فصل دوم عصر جدید از ابتدای اسفندماه 98 به دلیل شیوع کرونا متوقف شد و پس از سه ماه تعویق مجددا از یکشنبه، 21 اردیبهشت جلوی دوربین رفت و پخش آن از سوم خرداد نیز شروع شد.

بینندگان عصر جدید تا به امروز 10 قسمت از دور مقدماتی فصل دوم را به تماشا نشسته اند و این پس می توانند به طور هفتگی روزهای شنبه و یکشنبه حوالی ساعت 22:30 ادامه آن را دنبال نمایند.

تماشاگران می توانند از اینجا برای ثبت نام در برنامه اقدام نمایند.

انتهای پیغام /4143/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "ضبط عصر جدید با حضور تماشاگران، احسان علیخانی فراخوان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضبط عصر جدید با حضور تماشاگران، احسان علیخانی فراخوان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید