ضرورت ساماندهی خودروهای فروش اقلام مختلف در خیابان های آبادان

به گزارش بهترینهای وب، عبدالله کعبی عصر امروز در جلسه هماهنگی که به منظور ساماندهی بساطی ها و خودروهای فروشنده اقلام مختلف در کنار خیابان ها در محل سرسرای اجتماعات شورای اسلامی شهر آبادان برگزار گردید، گفت: از ابتدای شروع به کار شورای اسلامی در دور پنجم تاکنون همکاری و تعامل بسیار خوبی میان این شورا با نیروهای ناجا و راهور در بحث جمع آوری بساطی ها، ایجاد نظم و روان سازی ترافیک صورت گرفته که امید می رود این همکاری های دو جانبه هر روز بیشتر و بهتر گردد.

ضرورت ساماندهی خودروهای فروش اقلام مختلف در خیابان های آبادان

وی با ابراز گلایه از فراوانی وانت های فروش اقلام مختلف در سطح شهر و ایجاد بی نظمی، آلودگی و سد معبر برای شهروندان شده اند، ابراز نارضایتی شهروندان به این مسئله را در فضاز مجازی را به حق خواند و اضافه نمود: این خودروها به تعداد فراوانی از ورودی تا انتهای محدوده شهری آبادان در ذوالفقاری در دو مسیر اصلی و حتی بلوار ساحلی وجود دارند که سبب بروز مسائلی برای شهروندان و حتی برخی دستگاه های خدمات رسان اعم از آتش نشانی و آمبولانس به دلیل ترافیک ناشی از ایستادن نا منظم شان ایجاد نموده اند.

کعبی اظهار کرد: متاسفانه به طور روزانه بر تعداد این دسته از خودروها که اقلامی همچون میوه، تره بار و ماهی را در گوشه خیابان به فروش می رسانند، اضافه نموده می گردد، که احتیاج است تا شهرداران مناطق سه گانه شهری اکیپ واحد اجرائیات خود را در قالب دو یا سه خودرو فعالتر نمایند تا با این دسته از بساطی ها آنهم بدون هرگونه درگیری، برخورد نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان توضیح داد: اگر چه این دسته از افراد با مسائل مالی روبرو هستند اما نباید امرار معاش آنان برای دیگر شهروندان مشکل ساز گردد.

کعبی با بیان اینکه واحد اجرائیات مناطق سه گانه شهرداری فاقد یک نیروی انتظامی در شاکله خود هستند، گفت: شهرداری ها چهار واحد اجرائیات دارند که برای انجام مسئولیت محوله خود به همراهی و همکاری بیشتر نیروی انتظامی احتیاج دارند؛ بنابراین نظر اعضای شورا و شهردار برآن است که مدیران مناطق سه گانه شهرداری در تعاملی خوب با نیروی انتظامی برای انعقاد قرارداد همکاری در بخش اجرائیات داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه 90 درصد از کار خرید دوربین های مدار بسته شهری به انجام رسیده است، اضافه نمود: ظرف یکی دو ماه آینده کار نصب آنها به انجام می رسد.

کعبی همچنین ساماندهی سرعت گیرها در مناطق سه گانه، اصلاح برخی دوربرگردان ها و جانمایی مکانی برای انتقال دست فروشان و بساطی ها را از شهرداران مناطق سه گانه شهری خواهان شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضرورت ساماندهی خودروهای فروش اقلام مختلف در خیابان های آبادان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت ساماندهی خودروهای فروش اقلام مختلف در خیابان های آبادان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید