طرح اعطای تسهیلات به کارکنان مبتلا به کرونا شهرداری تهران ابهام دارد

به گزارش بهترینهای وب، تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا با تاکید بر اینکه در طرح اعطای تسهیلات مبتلا به کرونا حتما نیت خیری وجود دارد، گفت به دلیل ابهامات موجود به نظر نمی رسد که مساعدتی متوجه همکاران ما گردد.

طرح اعطای تسهیلات به کارکنان مبتلا به کرونا شهرداری تهران ابهام دارد

سید حسن رسولی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران در جریان آنالیز طرح آنالیز الزام شهرداری تهران به اعطای تسهیلات به کارکنان شهرداری تهران که در حین انجام وظیفه محموله به بیماری کرونا مبتلا شده و جان خود را از دست می دهند، گفت: آن گونه که طراحان محترم پیشنهاد فرمودند همکاران ما در شهرداری چناچه مبتلا به کرونا شوند، در دوره بیماری و قرنطینه همانند کارکنان آتش نشانی به عنوان سانحه دیده در حین خدمت تلقی می شوند. اما سوال من از طراحان این است که با چه سازوکاری امکان تشخیص فراهم است؟ اینکه چطور باید متوجه شد که کارمند شهرداری در حین خدمت به کرونا مبتلا شده است یا در منزل مبتلا شده است؟

رسولی در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: از سوی دیگر در آیین نامه استخدامی شهرداری تهران و همچنین قانون کار برای این دسته از افراد به جز آتش نشانی که در حین خدمت آسیب دیده اند امتیازها و مساعدت های لازم در نظر گرفته نشده است.

به گفته رسولی به خصوص در بخش اول این طرح چنین ابهامی بیشتر است. نیت خیر است ولی فکر می کنم اجرای این طرح در عمل با توجه به ابهامی که در تشخیص است، همکاران ما در شهرداری را دچار ابهام می نماید و موجب می گردد عملا مساعدتی متوجه همکاران ما نباشد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "طرح اعطای تسهیلات به کارکنان مبتلا به کرونا شهرداری تهران ابهام دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح اعطای تسهیلات به کارکنان مبتلا به کرونا شهرداری تهران ابهام دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید