فوتبال پایه نیازمند حمایت است

به گزارش بهترینهای وب، ششمین جشنواره فوتبال پایه زیر 12 سال کشور صبح دوشنبه در مجموعه ورزشی ایثار کُردان کرج برگزار در حال برگزاری است. مهدی تاج در مراسم افتتاحیه این جشنواره، گفت: یکی از اتفاقات خوب در فوتبال ایران برگزاری چنین جشنواره ها است که نشان می دهد فوتبال در ایران زنده است و همین نوجوانان در آینده باعث افتخار ایران در میدان های بزرگ خواهند شد.

فوتبال پایه نیازمند حمایت است

وی ادامه داد: یکی از بهترین میزبانی ها را در استان البرز شاهد هستیم که جا دارد از اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان البرز و شهرستان ساوجبلاغ به عنوان مجریان برگزاری این دوره از جشنواره ورزشی تشکر ویژه ای داشته باشم.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: باید توجه ویژه ای به فوتبال پایه گردد و معتقدم حمایت از تیم های پایه تنها راه توسعه فوتبال کشور است در حال حاضر تیم های فوتبال، فوتبال ساحلی، فوتسال و فوتسال بانوان در آسیا از آن ایران است و برای ادامه این روند نباید دچار سکون شویم، احتیاج است تا با پویایی و حرکت به کار خودمان ادامه بدهیم.

تاج گفت: همه کوشش فدراسیون فوتبال ایران این است که با بهترین برنامه ریزی باعث رشد فوتبال شویم و این ورزش پرطرفدار را به بهترین شکل اداره کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فوتبال پایه نیازمند حمایت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال پایه نیازمند حمایت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید