محمد ناظم الشریعه: تمرکزمان روی جوان گرایی و کسب تجربه بازیکنان است

به گزارش بهترینهای وب، سید محمد ناظم الشریعه گفت که تمرکز کادر فنی تیم ملی فوتسال، روی جوان گرایی و کسب تجربه بازیکنان این تیم است.

محمد ناظم الشریعه: تمرکزمان روی جوان گرایی و کسب تجربه بازیکنان است

به گزارش بهترینهای وب، سیدمحمد ناظم الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: روز گذشته (جمعه) تیم ملی فوتسال وارد اردو شد و عصر دیروز تمرینات خود را برگزار کرد. امروز نیز پس از کلاس بررسی و تئوری که برای بازیکنان در نظر داریم، تمرین یک ساعته نیز در دستور کار بازیکنان قرار خواهد داشت و سپس تهران را به مقصد تبریز جهت رقابت با تیم های ژاپن، اوکراین و بلاروس ترک خواهیم کرد.

وی درباره شرایط بازیکنان گفت: شرایط ملی پوشان خوب است. فقط هماهنگی بین بازیکنان کمی سخت است که تمام کوشش مان را برای داشتن تیم یکدست و هماهنگ به کار خواهیم گرفت. به دلیل اینکه جوان گرایی در این تیم اجرا شده و بازی دوستانه نداشتیم، این تورنمنت برای مان بسیار مهم و حیاتی است. بازیکنان در این تورنمنت محک جدی می خورند و سطح بازی و جایگاهی که این ملی پوشان از نظر فنی دارند، برای کادر فنی معین می گردد. بازیکنان جوان در کنار سه بازیکن از تیم اصلی در جام جهانی در این تورنمنت حضور خواهند داشت و فقط هدف مان کسب تجربه و ارزیابی ملی پوشان خواهد بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال در ادامه اعلام کرد: بچه ها باید خودشان را نشان بدهند و کادر فنی نیز باید بداند که در بازی های مهم، ملی پوشان جوان در چه شرایطی قرار دارند. ما به فکر کسب نتیجه نیستیم و تمام تمرکزمان روی ارزیابی و شرایط بازیکنان است.

وی با بیان اینکه بازیکنان جوان در این تورنمنت کار بسیار سختی را پیش روی خود دارند، گفت: تیم ژاپن با تیم کامل خود در تبریز حضور دارد، اوکراین با تیمی که در جام ملت های اروپا بازی نموده، به ایران آمده و تیم بلاروس نیز همان تیمی است که سال گذشته در ایران حضور داشت. بزرگ ترین حسن این بازی ها این است که با تیم های اروپایی و آسیایی دیدارهای سختی را برگزار نموده و بازیکنان محک جدی می خورند.

ناظم الشریعه در خاتمه گفت: 13 مهر ماه اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال مجدداً شروع می گردد تا بازیکنان برای حضور در برزیل و انجام دیدار دوستانه آماده شوند. همان طور که اشاره کردم، جوان گرایی برای ما بسیار مهم است و نتیجه در بازی های تدارکاتی برای مان اهمیت ندارد.

به گزارش بهترینهای وب، پیش از شروع تمرین ملی پوشان فوتسال، کادر فنی این تیم در سالن جلسات مرکز ملی فوتبال، فیلم بازی حریفان ایران در تورنمت چهارجانبه تبریز را به نمایش گذاشت و روی نقاط ضعف و قوت حریفان، نکاتی را برای ملی پوشان بازگو کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمد ناظم الشریعه: تمرکزمان روی جوان گرایی و کسب تجربه بازیکنان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد ناظم الشریعه: تمرکزمان روی جوان گرایی و کسب تجربه بازیکنان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید