مدیران سیما در قصه سریال ها تنوع بوجود آورند، سختی ساخت آثار طنز

به گزارش بهترینهای وب، عزت الله مهرآوران بازیگر تلویزیون که این شب ها سریال سارق و پلیس وی از کانال آی فیلم انگلیسی در حال پخش است درباره موضوعات سریال ها به خبرنگاران گفت: من فکر می کنم که رسالت مدیران صدا و سیما باید این باشد که بستری ایجاد نمایند که در آثار تنوع داستانی و گفتاری به وجود بیاید.

مدیران سیما در قصه سریال ها تنوع بوجود آورند، سختی ساخت آثار طنز

وی با اشاره به سریال سارق و پلیس اعلام کرد: به نظر من پیام این سریال خندیدن و شاد بودن است و می تواند اثر خوبی برای فراهم آوردن لحظات خوش برای بینندگان چه ایرانی و چه غیرایرانی باشد. این سریال از جمله آثاری است که فقط می خنداند که البته همین خندیدن مخاطبان اهمیت زیادی دارد.

بازیگر لیسانسه ها مطرح نمود: مردم معمولاً سریال های طنز را دوست دارند و بازخوردها نشان می دهد که از مجموعه سارق و پلیس هم خوششان آمده است. این سریال به دنبال پیام خاصی نیست و فقط می خواهد بخنداند.

مهرآوران با اشاره به مشکلات مردم و تاثیر کارهای طنز در این شرایط اعلام کرد: به نظر من در شرایطی که مشکلات فراوانی پیش روی مردم در زندگی وجود دارد، اینکه آنان ساعاتی را فارغ از زندگی واقعی باشند و بخندند اهمیت زیادی دارد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر فعالیت جدیدی در حوزه سریال ندارد، درباره فعالیت در سریال های طنز گفت: ایفای نقش در کارهای طنز به نظر من دشوارتر است، زیرا باید اطلاعات زیادی داشته باشید و با همه این سختی ها من بازی در کارهای طنز را بیشتر دوست دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مدیران سیما در قصه سریال ها تنوع بوجود آورند، سختی ساخت آثار طنز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیران سیما در قصه سریال ها تنوع بوجود آورند، سختی ساخت آثار طنز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید