مرکز ابدی پلوپونز، یونان

کورنت , Korinthos , یونان . شهری که تاریخ آن در 700 سال قبل از میلاد آغاز شد بنا بر پایه Corinth باستانی ساخته شد . امروز مرکز فرهنگی منطقه است . گردشگران معمولا با قایق به اینجا می‌آیند که در کانال Corinth قرار دارد - یک کانال باریک که در طول قرن 19 در تخته‌سنگ‌ها حکاکی شده‌است . امروزه از آن بیشتر برای اهداف توریستی استفاده می‌شود .

مرکز ابدی پلوپونز، یونان

شهر در محیط شگفت‌انگیز واقع شده‌است : از یک طرف با دریای اژه احاطه شده‌است و از یک سو و با منظره‌ای کوهستانی از طرف دیگر . دو موزه اصلی وجود دارد که به تاریخ محلی معرفی می‌شوند . خرابه‌های باستانی چشمگیر معابد , فواره , agora و نمایشگاه‌های دیگر را می توان در محل باستانی of باستان کشف کرد . Acrocorinth - یک قلعه قرون‌وسطایی - یک جاذبه محبوب دیگر است . بعد از اکتشافات دریایی , توریست‌ها می‌توانند در سواحل زیبا استراحت کنند .
چرا به آنجا بروی ?
مقصد بزرگ با جاذبه‌های فرهنگی گوناگون و سواحل .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال . زیرا فعالیت‌های آبی در تابستان به آنجا می‌روند .
چطور به آنجا برسیم ?
سوار اتومبیل , قطار یا قایق شوید . سفر با کانال 6 کیلومتری این کانال مورد علاقه است .

اخبار و مقالات مرتبط با "مرکز ابدی پلوپونز، یونان"

چشم خود را ببندید و تصور کنید که در آب‌های گرم و استوایی شناور هستید . همه دور و اطراف شما ، آب لرزان شفاف است . آن قدر واضح است که می‌توانید ماهی رنگی را ببینید که در اطراف شما شناور و شناور است . کف آن چند فوت پایین‌تر از شما است ، اما شما می‌توانید به وضوح آن را ببینید ، حتی از بالای...

استرالیا وقتی به طبیعت می‌رسد دنیایی کاملا ً متفاوت است . شگفت‌انگیزترین و منحصر بفرد ترین شگفتی‌های طبیعی را می‌توان تقریبا ً در هر جایی در قاره پیدا کرد . ما ده گوشه زیبای طبیعت بکر را انتخاب کردیم و آن‌ها را بررسی کردیم .

می‌خواهید به موقع سفر کنید ? به این شهرها سفر کنید , به خصوص اگر به قرون‌وسطی علاقه‌مند باشید . اینجا ده شهر با معماری بسیار خوب حفظ شده از قرون سیاه وجود دارد . برخی از آن‌ها مانند سینا , Oviedo و پراگ مشهور هستند در حالی که برخی دیگر مانند Pingyao , Ghardaia یا Trakai ممکن است قبلا نشنیده باشند...

Minnehaha فالز , Minneapolis , مینه سوتا , ایالات‌متحده آمریکا . نام آبشارهای 16 16 متر ( 53 فوت ) از زبان داکوتای جنوبی به معنای آبشار است .

به "مرکز ابدی پلوپونز، یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با مرکز ابدی پلوپونز، یونان

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید