مقاله: پنجره دو جداره چیست؟

به گزارش بهترینهای وب، پنجره دو جداره مزیت های بسیار زیاد و مطلوبی دارد که آن را به گزینه ای عالی در ساختمان سازی و بازسازی ساختمان تبدیل نموده اند. به دلیل کیفیت بالای ساخت پنجره دوجداره و استفاده از پی وی سی، این پنجره مقاومت بسیار زیادی در برابر ضربه و شکستگی دارد. همین امر باعث شده که در ساختمان سازی با هدف ضد زلزله کردن ساختمان از این پنجره ها استفاده گردد. ضمناً این پنجره عمر طولانی تری نسبت به پنجره های معمولی دارد.

مقاله: پنجره دو جداره چیست؟

علم و فناوری همیشه سعی دارد که جوابگوی نیازهای جدید بشر باشد تا بتواند زندگی را برای مردم راحت تر و بهتر کند. پنجره دو جداره نسل جدیدی از پنجره ها است که علاوه بر داشتن نقش یک پنجره، مزایای بسیار زیادی برای ساکنان ساختمان دارد.

گاز آرگون ویژگی هایی دارد که باعث عایق شدن بیشتر پنجره می گردد. برای استفاده صنعتی، آرگون را به روش تقطیر جز به جز، از هوای مایع جدا می نمایند. برای فراوری پروفیل پنجره یو پی وی سی، می توان از مواد اولیه و یا مواد بازیافتی استفاده کرد. بعد از ترکیب و فرم دهی در خط فراوری کارگاه های در و پنجره UPVC، پروفیل ها با دقت آزمایش می شوند و کیفیت آنها از هر نظر آنالیز می گردد.

پنجره دو جداره از ماده UPVC تشکیل شده است. یو پی وی سی یک ماده پلاستیکی با انعطاف پذیری بسیار بالا است. پی وی سی کاربرد فراوانی در صنعت ساختمانی دارد، علاوه بر ساخت پنجره، پی وی سی در ساخت در، سقف یا دیوارهای کاذب و انواع مختلف دیوارپوش هم استفاده می گردد. پنجره UPVC از چند لایه شیشه که به طور موازی کنار همدیگر قرار گرفته اند، ساخته شده است. بین شیشه ها با گاز آرگون پر می گردد.

منبع مقاله: پنجره دو جداره چیست؟

به "مقاله: پنجره دو جداره چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پنجره دو جداره چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید