ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی

با برکناری فرهاد پورغلامی و بازگشت دوباره مازیار زارع و پژمان نوری فصل جدیدی برایتیم ملوان در لیگ یک شروع خواهد شد.

ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی

به گزارش خبرنگاران، ملوان بندر انزلی در این فصل از رقابت های لیگ دسته یک با شش امتیاز منفی کارش را شروع کرد و در این شرایط فرهاد پورغلامی مسوولیت راهنمایی این تیم را بر عهده گرفت.

در هفته های اول، انزلی چی ها عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند امتیازهای منفی را پاک نمایند. اما به مرور نتوانستند نتایج مطلوبی را بگیرند و در سراشیبی سقوط قرار گرفتند.

با توجه به نتایج به دست آمده، هجمه علیه فرهاد پورغلامی بیش تر شد و شکست این تیم مقابل سپیدرود رشت در داربی گیلان و رقابت های جام حذفی این هجمه ها را دو چندان کرد.

با تصمیم اعضای هیات مدیره و با توجه به نتایجی که ملوان در چند هفته اخیر کسب کرد، جلسه فوق العاده هیات مدیره برگزار گردید و با پیشنهادی که از سوی مدیر عامل باشگاه یعنی میلاد رفیع نیا صورت گرفت، کادر فنی تیم ملوان تغییر پیدا کرد و فرهاد پورغلامی از راهنمایی ملوان کنار رفت.

در ادامه محمدرضا بدیعی فر، عضو هیات مدیره باشگاه ملوان که یکی از حامیان فرهاد پورغلامی بود، طی تنظیم یک بیانیه استعفای خود را از این سمت بیان کرد و علت این کار را مسائل خانوادگی و شخصی عنوان کرد.

بعد از این اتفاقات، مازیار زارع و پژمان نوری که مغضوب فرهاد پورغلامی بودند، پس از برکناری او، بار دیگر به جمع انزلی چی ها بازگشتند و در ادامه محمد احمدزاده نیز که چند سالی از فوتبال دور بود از امروز (سه شنبه) راهنمایی این تیم را بر عهده گرفت و تمرینات را زیر نظر گرفت.

به نظر می رسد این اتفاقات بیش تر واکنشی به نارضایتی هوادران انزلی بوده است و باید منتظر ماند و دید این تغییرات به نفع ملوان خواهد شد یا خیر.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملوان و سیر تغییرات مدیریتی و فنی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید