مهدی: نمی توانیم به خاطر یک بازیکن لیگ را متوقف کنیم، فولاد - استقلال به یک شرط در اهواز

به گزارش بهترینهای وب، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت که این سازمان نمی تواند برای یک یا دو بازیکن، کل مسابقات لیگ برتر را متوقف کند.

مهدی: نمی توانیم به خاطر یک بازیکن لیگ را متوقف کنیم، فولاد - استقلال به یک شرط در اهواز

به گزارش گروه ورزشی بهترینهای وب، سهیل مهدی درباره آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: خوشبختانه تیم ها وارد فاز تمرینی شدند و دوره آماده سازی خود را سپری می نمایند. امیدوارم تیم ها به خوبی به آمادگی برسند. به خاطر تغییر تقویم لیگ قهرمانان آسیا، مسابقات را یک هفته به تعویق انداختیم و پیگیر اجرای بعضی مسائل سخت افزاری هستیم که همکاری کامل در این زمینه وجود دارد.

وی با ابراز امیدواری به حل مسائل موجود تا آغاز مسابقات توضیح داد: موضوع فاصله گذاری برای نیمکت ها، آماده سازی رختکن ها، نصب پَد بهداشتی، ضدعفونی رختکن ها، اتاق های پزشکی و محل استقرار افراد مد نظر ماست. برای بازیکنان روی نیمکت فاصله ایجاد می کنیم تا با فاصله بیشتری کنار هم بنشینند. باشگاه ها و مالکان استادیوم ها هم به ما یاری می نمایند تا موارد آماده باشد. باید امکانات آماده باشد. هر هفته قبل از هر بازی از تیم های میزبان خواهش می کنیم استادیوم ها را پلمپ و ضدعفونی شده تحویل دهند.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در اهواز به مصاف فولاد خواهد رفت یا خیر، گفت: بله. مطابق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی، فعالیت و برگزاری مسابقات در شهرهای قرمز هم مانعی ندارد. به سمتی می رویم که تیم ها در شهرهای خود میزبانی نمایند، مگر اینکه دستورالعمل جدیدی صادر گردد.

مهدی درخصوص نگران نماینده بودن خیز مجدد کرونا در کشور گفت: من هم مانند سایر مردم نگران هستم و خواهش می کنم آنها موارد بهداشتی را رعایت نمایند. همه تمهیدات را اندیشیده ایم و باشگاه ها با ما خیلی همکاری داشتند که دور از انتظار بوده است. سلامتی برای آنها در اولویت قرار گرفته است و سازمان لیگ هم در کنار فدراسیون فوتبال، با فدراسیون پزشکی ورزشی همکاری دارد. امیدواریم این موج شیوع را خیلی خوب رد کنیم و تمرینی برای آغاز لیگ سال آینده داشته باشیم.

وی درخصوص بازنگشتن بازیکنان و مربیان خارجی بعضی تیم ها بیان نمود: تعداد بازیکنان سقف مجاز به بازی، بیش از یکی دو نفر است. باشگاه ها علاقه مندند از همه پتانسیل خود استفاده نمایند، اما مصداق این موضوع، کارت دریافت یا مصدومیت یک بازیکن است. به خاطر یک یا دو بازیکن، نمی توانیم همه بازی ها را نگه داریم. امیدوارم تیم ها بهترین پتانسیل لازم را برای شرکت در مسابقات داشته باشند و اگر یاریی از طرف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برمی آید، به باشگاه ها برای اجرای بهتر مسابقات یاری می کنیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ که با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت وگو می کرد، درباره زمان برگزاری مسابقات جام حذفی گفت: این مسابقات را هم در برنامه داریم و مصمم به برگزاری مسابقات هستیم. باید اجازه دهیم تیم ها ابتدا وارد فاز رقابت ها شوند و سپس معین می کنیم در خلال یا اواخر مسابقات، با یاری تیم ها می توانیم مسابقات جام حذفی را برگزار کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهدی: نمی توانیم به خاطر یک بازیکن لیگ را متوقف کنیم، فولاد - استقلال به یک شرط در اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: نمی توانیم به خاطر یک بازیکن لیگ را متوقف کنیم، فولاد - استقلال به یک شرط در اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید