نرخ ورودی اماکن موزه ای استان کرمان در ایام نوروز تغییری ندارد

به گزارش بهترینهای وب، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان، گفت: نرخ ورودی موزه ها و اماکن تاریخی- فرهنگی تحت پوشش این اداره کل در ایام نوروز تغییری نخواهد داشت.

نرخ ورودی اماکن موزه ای استان کرمان در ایام نوروز تغییری ندارد

به گزارش بهترینهای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، محمد مهدی افضلی اضافه نمود: با توجه به حجم بالای گروه های بازدیدکننده در ایام نوروز بنابراین به منظور رفاه حال گردشگران و مسافران نوروزی ساعات بازدید از بعضی اماکن تاریخی و فرهنگی استان کرمان در نوروز 98 افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه ساعت کار موزه ها و اماکن تاریخی و فرهنگی تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان در ایام نوروز از ساعت 9 لغایت 19 است، توضیح داد: کلیه موزه ها و اماکن تاریخی تحت پوشش این اداره کل در روز 13 فروردین باز هستند و علاقمندان می توانند در روز طبیعت نیز از آنها بازدید داشته باشند.

افضلی با اشاره به اینکه هرگونه فیلمبرداری و عکسبرداری به صورت حرفه ای و با تجهیزات مرتبط از اشیاء موزه ای و اماکن تاریخی ممنوع است، گفت: صرفا عکسبرداری و فیلمبرداری مراجعین در قالب گردشگر برای ثبت خاطرات بلامانع است.

منبع: میراث آریا

به "نرخ ورودی اماکن موزه ای استان کرمان در ایام نوروز تغییری ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ ورودی اماکن موزه ای استان کرمان در ایام نوروز تغییری ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید