نصب نمایشی وسایل ورزشی

تنها بوستان ویژه معلولان منطقه11 که به قول مسئولان شهری صفر تا 100 این بوستان ویژه معلولان است در محله انبار نفت واقع شده است و به نام بوستان عابد تهرانی مشهور است.

نصب نمایشی وسایل ورزشی

وارد بوستان که می شویم، تابلوهای نصب شده حکایت از آن دارد که در این بوستان معلولان غم تردد ندارند و به راحتی می توانند از همه قسمت های آن دیدن نمایند. برای تأیید این سخن با علی اصغر دستوری یکی از معلولان محله و پدرش علی اکبر دستوری همراه شدیم. با اینکه ویلچر علی اصغر از نوع برقی با شدت بالا بود، اما عبور از رمپ با شیب تند، کار آسانی نبود.

علی اصغر همین طور که با ویلچر در سطح بوستان می چرخد متوجه می گردد امکان رفتن و ایستادن کنار فواره بوستان برایش فراهم نیست چراکه 2 قسمت بالایی و پایینی بوستان از طریق چند پله به هم وصل می گردد و عبور از این پله ها برای معلولان ویلچرنشین امکان ندارد.

علی اکبر دستوری می گوید: فرزند من به هیچ وجه نمی تواند از وسایل ورزشی این بوستان که به اصطلاح ویژه معلولان نصب شده است، استفاده کند چراکه هیچ یک از این وسایل استاندارد نیست و تنها به شکل نمایشی نصب شده است. 6ماه پیش این موضوع را به معاون شهردار اعلام کردم، اما قدمی برای اصلاح این وسایل برداشته نشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "نصب نمایشی وسایل ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نصب نمایشی وسایل ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید