نظرسنجی، رضایت سه پنجم آمریکایی ها از عملکرد دو هفته ای بایدن خبرنگاران

به گزارش بهترینهای وب، افکارسنجی جدید در آمریکا نشان می دهد 61 درصد از مردم این کشور از عملکرد رئیس جمهور جدید خود را تایید نموده و 39 درصد نیز از آن ناراضی هستند.

نظرسنجی، رضایت سه پنجم آمریکایی ها از عملکرد دو هفته ای بایدن خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی بهترینهای وب، نظرسنجی جدیدی در ایالات متحده نشان می دهد که سه پنجم آمریکایی ها از عملکرد جو بایدن به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور راضی هستند.

پیمایش مشترک نشریه هیل و مؤسسه هریس ایکس نشان می دهد که 61 درصد از مردم آمریکا، عملکرد بایدن را طی دو هفته ای که از تحلیف وی می گذرد، مورد تایید قرار می دهند.

به نوشته وبگاه هیل، این نظرسنجی کاهش دو درصدی رضایت آمریکایی ها از عملکرد بایدن نسبت به نظرسنجی یک هفته قبل از آن را نشان می دهد.

بر اساس نتایج این تحقیق، 39 درصد از آمریکایی ها نیز از عملکرد دو هفته ای رئیس جمهور جدید خود ناراضی هستند.

این افکارسنجی نشان داد که حمایت از بایدن در میان طرفداران و اعضای حزب جمهوری خواه، نسبت به تحقیق قبلی، با کاهش شش درصدی، به 24 درصد رسیده است.

با این حال، رئیس جمهور دموکرات آمریکا از حمایت 94 درصدی در میان هم حزبی های خود برخوردار است.

به نوشته هیل، 64 درصد شرکت کنندگان مستقل در این نظرسنجی - که تعلق خاطری به دو حزب دموکرات یا جمهوری خواه ندارند - از عملکرد دولت بایدن ابراز رضایت کردند که نسبت به تحقیق قبلی دو درصد افزایش داشته است.

بایدن در اولین اقدام خود بعد از ورود به کاخ سفید، 17 دستور اجرایی با هدف باطل کردن اقدامات دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا، شامل لغو ممنوعیت مهاجرتی مسلمانان و بازگشت به توافق اقلیمی پاریس امضا کرد.

وی همچنین دو دستور اجرایی مرتبط با بحث بهداشت و درمانی امضا کرد و این دستورات را به عنوان اقدامی ضروری به منظور جبران خسارات تحمیل شده از سوی ترامپ بر مسائل مرتبط با درمان و سلامت توصیف کرد.

نظرسنجی جدید مشترک شبکه خبری ای بی سی و موسسه ایپسوس نشان داد از هر پنج آمریکایی تنها یک نفر به کوشش های بایدن برای متحد کردن این کشور اطمینان دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نظرسنجی، رضایت سه پنجم آمریکایی ها از عملکرد دو هفته ای بایدن خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی، رضایت سه پنجم آمریکایی ها از عملکرد دو هفته ای بایدن خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید