نمایشگاه باستان شناسی و هنر تمدن سرزمین هلند میزبان اصحاب رسانه

به گزارش بهترینهای وب، نمایشگاه باستان شناسی و هنر تمدن سرزمین هلند روز پنجشنبه 17 مرداد، هم زمان با گرامیداشت روز خبرنگار میزبان جمعی از فعالان عرصه رسانه بود.

نمایشگاه باستان شناسی و هنر تمدن سرزمین هلند میزبان اصحاب رسانه

به گزارش بهترینهای وب به نقل از روابط عمومی موزه ملی ایران، این برنامه با همیاری ستاد گردشگری شهرداری و در ادامه برگزاری برنامه پنجشنبه های گردشگری بدون خودرو برگزار گردید.

مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهر تهران در حاشیه بازدید اصحاب رسانه از این نمایشگاه گفت: نمایشگاه های خارجی برگزار گردیده در سال های اخیر توسط موزه ملی ایران نقطه عطفی برای جذب گردشگران و آشنایی شهروندان با فرهنگ و هنر سایر ملل است.

او در ادامه، موزه ملی ایران را از مهم ترین نقطه های جذب گردشگری شهر تهران خواند و ضمن ابراز قدردانی از کوشش ها و حمایت های جبرئیل نوکنده رئیس کل موزه ملی ایران گفت: فعالیت سال های اخیر این موزه، منجر به ایجاد یک جریان تپنده در حوزه فرهنگی تهران شده و درتغییر نگرش شهروندان به موزه ها به عنوان مهم ترین نهاد های فرهنگی جامعه نقش موثری را ایفا نموده است.

سیف ادامه داد: تعامل صمیمانه این موزه و ستاد گردشگری شهر تهران بستر مناسبی برای آشنایی گردشگران این کلانشهر با فرهنگ و تمدن غنی ایران شده است.

او برگزاری دومین نمایشگاه عکس تهران را که بهمن ماه سال 97 در موزه ایران باستان برگزار گردید، تائیدی بر این ادعا دانست.

منبع: میراث آریا

به "نمایشگاه باستان شناسی و هنر تمدن سرزمین هلند میزبان اصحاب رسانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگاه باستان شناسی و هنر تمدن سرزمین هلند میزبان اصحاب رسانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید