نکونام: نمی خواهند استقلال درست گردد، دوست نداشتم با این شرایط به این تیم بروم

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: طرفداران استقلال صحبت هایی در فضای مجاری داشتند که من به این تیم بروم ولی من به آنها می گویم شرایط استقلال اصلا خوب نیست و نمی خواهند این باشگاه درست گردد.

نکونام: نمی خواهند استقلال درست گردد، دوست نداشتم با این شرایط به این تیم بروم

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری بهترینهای وب، جواد نکونام در حاشیه اردوی تیمش در کردان در مورد شرایط فولاد گفت: اردوی اول ما در اهواز شروع شد و بعد از 4 روز به تهران آمدیم و دو بازی محبت آمیز در تهران انجام دادیم و حالا نیز راهی کردان شدیم.

وی اضافه نمود: تیم ما شرایط خود را کم کم به دست می آورد و خدا را شکر توانستیم اسکلت تیم سال قبل را حفظ کردیم. بازیکنانی که دلشان با تیم بود را حفظ کردیم ولی بازیکنانی که از چارچوب و نظم تیمی خارج شدند از ما جدا شدند که برای آنها آرزوی پیروزیت می کنم.

سرمربی فولاد تاکید نمود: همچنان در حال جذب بازیکن هستیم، چند بازیکن از آموزشگاه گرفتیم که با بزرگسالان تمرین می نمایند، اسم ها برای من مهم نیست و هر کسی خوب تمرین کند جا برای خودش بازی می نماید. امیدوارم در طول فصل بهترین شرایط را برای تیم رقم بزنیم.

نکونام در مورد پیشنهادی که از استقلال داشت مطرح نمود: وقتی لیگ تمام شد پیشنهاداتی داشتم ولی من در اینجا راحت هستم و شرایط در اینجا خوب است. با مدیریت آذری و محمدی کار برای من راحت تر شد. وظایفی که باید انجام می دادم را در طول این مدت خوب انجام دادم و سعی کردم تیم را در شرایط خوبی حفظ کنم.

وی ادامه داد: البته پیشنهادتی به من شد که تفکری پشت آن وجود نداشت به همین دلیل سعی کردم در فولاد بمانم. وقتی شفاهی صحبت کردم که در اینجا بمانم حرفی نزدم و به کارمان ادامه دادیم. استقلال هم فقط یکی 2 بار با من تماس گرفت اما این موضوع را به خود آقای آذری هم اعلام کردم. دوست دارم در اینجا بمانم که تجربه بیشتری کسب کنم ضمن آنکه می خواهم فولاد را به صندلی اصلی برگردانیم. هنوز برای رشد بازیکنان و تیم فولاد وجود دارد.

سرمربی فولاد مطرح نمود: برای استقلال آرزوی پیروزیت می کنم و امیدوارم پیروز باشند ولی به نظرم شرایطی که فولاد دارد برای من خوب است. طرفداران استقلال صحبت هایی در فضای مجازی داشتند که من به این تیم بروم ولی من به آنها می گویم شرایط استقلال اصلا خوب نیست و نمی خواهند این باشگاه درست گردد. این صحبت صادقانه من است. دوست نداشتم به استقلال با این شرایط بروم. متاسفانه در این مدت با اسم ها بازی کردند و مردم را فریب دادند ولی الان از اینکه در اینجا هستم خوشحالم.

نکونام اعلام نمود: طرفداران همان طور که سال گذشته به ما احترام گذاشتند و حمایت کردند سال جاری هم همین رویه را داشته باشند. ما سعی می کنیم از اسم باشگاه دفاع کنیم و تا روزی که در این تیم هستم سعی می کنم بهترین ها را استفاده کنم. تمام نگاهم به این موضوع است و امیدوارم سال خوبی در کنار طرفداران داشته باشیم.

منبع: فارس

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نکونام: نمی خواهند استقلال درست گردد، دوست نداشتم با این شرایط به این تیم بروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: نمی خواهند استقلال درست گردد، دوست نداشتم با این شرایط به این تیم بروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید