هولولنز2 با ویژگی های بصری خیره کننده ای وارد بازار می گردد ، برقراری ارتباط سه بعدی مبتنی بر واقعیت مجازی

به گزارش بهترینهای وب، یکی از پیشرفته ترین هدست هایی که اخیرا در بازار فناوری دنیا معرفی شده است، هولولنز2 است. هولولنز 2 برنامه هایی خیره کننده دارد و قرار است با ویژگی های تکنولوژی واقعیت مجازی امکاناتی متنوع در اختیار کاربران بگذارد.

هولولنز2 با ویژگی های بصری خیره کننده ای وارد بازار می گردد ، برقراری ارتباط سه بعدی مبتنی بر واقعیت مجازی

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب، هولولنز2 برنامه هایی خواهد داشت که بسیار متنوعند. اما یکی از مهمترین برنامه ها توسعه امکانات مبتنی بر واقعیت مجازی است.

درواقع قرار است هر بار که از هولولنز استفاده می کنید، احساس کنید که در فضایی سه بعدی شناورید و دنیا را به شکل سه بعدی ببینید. نکته مهم و جالب این است که حتی کنفرانس های ویدئویی نیز به همین شیوه دیده می شوند. اگر هنوز هم با این سیستم آشنا نشده ای کافیست یاد فیلم انتقام جویان و صحنه های سه بعدی این فیلم بیفتید. درواقع قرار است با هولولنز نیز شاهد صحنه هایی مشابه باشید.

نخستین نسخه نرم افزار آزمایشی هولولنز در اکتبر 2018 عرضه شد و از آن موقع تا کنون تیم مهندسان مایکروسافت در حال توسعه امکانات هولولنز هستند. در حال حاضر آواتار های نسخه جدید و سیستم ردیابی چشم و دست نیز به هولولنز2 اضافه شده است. در هولولنز جدید وقتی شما به وسیله هولولنز کنفرانس ویدئویی برقرار می کنید درواقع چندین آواتار هولوگرام را در کنار خود می بینید. این اتفاق مثل یک بازی ویدئویی جذاب و شاید برای بعضی هم عجیب باشد.

جالب ترین بخش ماجرا این است که سیستم مذکور با لپ تاپ و گوشی هوشمند نیز انطباق پیدا می نماید و از تلفن های اندروید و Ios پشتیبانی می نماید.فضای سه بعدی و امکانات مهیج هولولنز باعث می گردد بسیاری از افراد ترغیب شوند که از این محصول استفاده نمایند. نظر شما چیست؟ آیا هولولنز محصولی است که از مدت ها قبل منتظرش بودید؟

منبع: انتخاب

به "هولولنز2 با ویژگی های بصری خیره کننده ای وارد بازار می گردد ، برقراری ارتباط سه بعدی مبتنی بر واقعیت مجازی" امتیاز دهید

1 کاربر به "هولولنز2 با ویژگی های بصری خیره کننده ای وارد بازار می گردد ، برقراری ارتباط سه بعدی مبتنی بر واقعیت مجازی" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هولولنز2 با ویژگی های بصری خیره کننده ای وارد بازار می گردد ، برقراری ارتباط سه بعدی مبتنی بر واقعیت مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید