وعده زمانی معاون رئیس جمهور در خصوص آزادراه تهران-شمال

معاون رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره برداری از آزاد راه تهران - شمال یکی از اولویت های دولت است، گفت: براساس پیش بینی ها این پروژه طی ماه های آینده تکمیل می گردد.

وعده زمانی معاون رئیس جمهور در خصوص آزادراه تهران-شمال

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت عصر آدینه از روند اجرای 8 کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت - قزوین در محدوده منجیل در شهرستان رودبار بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عدم تکمیل و بهره برداری از هشت کیلومتر باقیمانده این آزاد راه در ایام تعطیل و پیک مسافرت ها سبب ایجاد ترافیک سنگین و نارضایتی هموظنان شده است.

معاون رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره برداری از این آزاد راه یکی از اولویت های دولت است، گفت: البته باید یادآور شوم که هشت کیلومتر باقیمانده به دلیل صعب العبور بودن نیازمند احداث تونل و پل است که دولت در کوشش است به رغم سختی کار هر چه سریع تر این پروژه بهره برداری و مورد استفاده هموطنان قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تکمیل این جهت نیازمند 400 میلیارد تومان اعتبار است، بیان نمود: از این مبلغ 200 میلیارد تومان آن برای سال جاری و مابقی نیز برای سال آینده تأمین می گردد.

نوبخت با بیان اینکه براساس ارزیابی های اجرا شده آزاد راه تهران - شمال طی ماه های آینده تکمیل می گردد، ادامه داد: در سطح پروژه های مختلفی در زمینه راهسازی در حال اجرا است.

این مطلب برایم مفید است

منبع: اقتصادنیوز

به "وعده زمانی معاون رئیس جمهور در خصوص آزادراه تهران-شمال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده زمانی معاون رئیس جمهور در خصوص آزادراه تهران-شمال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید