ووشو قهرمانی دنیا، رجحان نمایندگان ایران در روز نخست

به گزارش بهترینهای وب، نخستین روز رقابت های ووشوی قهرمانی بزرگسالان دنیا با فزونی سانداکاران ایران برابر حریفان شان همراه شد.

ووشو قهرمانی دنیا، رجحان نمایندگان ایران در روز نخست

به گزارش بهترینهای وب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، پانزدهمین دوره مسابقات جهانی ووشو از صبح امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگان 102 کشور در شهر شانگهای چین شروع شد.

در رقابت های روز نخست، الهه منصوریان در وزن 65 کیلوگرم زنان برابر آلیس کوردونیر فرانسوی به فزونی دست یافت. وی در دور بعدی با لیدا سلماح از لبنان مصاف می دهد.

همچنین در وزن 65 کیلوگرم مردان، عرفان آهنگریان برابر جاناتان پاردو از برزیل در همان راند نخست، اختلاف امتیاز را به 12 رساند و برنده شد . او در مرحله بعدی با عبدل هریس از اندونزی روبه رو می گردد.

یوسف صبری نیز در وزن 75 کیلوگرم مقابل زارخان پاکستانی با اقتدار برنده شد تا در دور بعدی با یوان بنبرا از فرانسه مبارزه کند.

براساس این گزارش، در وزن 85 کیلوگرم، میلاد عارفی مقام برابر دانیل برب رومانیایی صف آرایی کرد و در همان راند نخست، اختلاف را به عدد 12 رساند و پیروز شد. وی در دور بعدی با نماینده ترکیه پیکار می نماید.

همچنین امروز در بخش تالو نیز زهرا کیانی، هانیه رجبی، سیدمحمد حسینی، امیر محمدرضایی، مصطفی حسن زاده و محمدعلی مجیری به اجرای فرم پرداختند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ووشو قهرمانی دنیا، رجحان نمایندگان ایران در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ووشو قهرمانی دنیا، رجحان نمایندگان ایران در روز نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید