(ویدئو) انتقاد تند سردار شکارچی از عنابستانی

به گزارش بهترینهای وب، سردار شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پاسخ به سوالی درباره پرونده عنابستانی نماینده سبزوار و سیلی او به سرباز راهور توضیحاتی ارائه کرد.

(ویدئو) انتقاد تند سردار شکارچی از عنابستانی

پیشتر گفته شده بود که عنابستانی از سرباز راهور شکایت نموده است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

سردار شکارچی در این باره گفت: من بسیار متاسفم برای کسی که می رود تبلیغ می نماید و رای مردم را میگیرد و بعد سیلی به سرباز بزند. سیلی به سرباز زدن یعنی سیلی به امنیت اجتماعی زدن. چه آن بازپرسی که در بابل این کار را کرد و با وی برخورد نشد و چه این رفتار از دید ما سیلی به نظم اجتماعی کشور است؛ اگر سرباز تخلف کند راه حل قانونی دارد.

او با اشاره به قلدری بازپرس دادگستری در برابر یک سرباز در بابل و حواشی آن و ماجرای عنابستانی گفت: ما به عنوان ستادکل نیروهای مسلح از هر دو این افراد شاکی هستیم. وقتی یک سرباز صادقانه خدمت می نماید و حق و حقوق او هم کامل پرداخت نمی گردد و بعد اینطور با او هم برخورد گردد.

سخنگوی نیروهای مسلح با انتقاد شدید از نماینده سبزوار اضافه نمود: اینها نماینده واقعی مردم نیستند و باید با مردم صادقانه حرف بزنند. همه مردم باید قانون را رعایت نمایند و فرقی بین نماینده و سرباز نیست. حتی اگر سرباز تخلف کرد باید به وسیله قانونی پیگیری گردد. کسی که خود قانونگذار است وقتی قانون را رعایت نمی نماید چه بایدگفت.

منبع: فرارو

به "(ویدئو) انتقاد تند سردار شکارچی از عنابستانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) انتقاد تند سردار شکارچی از عنابستانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید