انتها همکاری استقلال و هافبک خاطی

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی تیم استقلال به مدیران باشگاه بیان کرد حاضر به ادامه همکاری با هافبک خاطی نیست.

انتها همکاری استقلال و هافبک خاطی

به گزارش گروه ورزشی بهترینهای وب، محمود فکری، سرمربی تیم استقلال تهران به مسئولان این باشگاه اعلام نموده حاضر به ادامه همکاری با فرشید باقری نیست و کمیته انضباطی باشگاه باید درخصوص او تصمیم گیری کند.

باقری که طی فصول گذشته سابقه حضور در کمیته انضباطی را داشته، اما با معذرت خواهی به تمرینات ملحق شده و در مسابقات شرکت نموده، این بار در لیست سیاه محمود فکری جای گرفته و قرار نیست برای ادامه فصل این تیم را همراهی کند.

هافبک تیم استقلال در هفته گذشته به دلیل نارضایتی از نیمکت نشینی و عدم حضور در مسابقه دربی همینطور به اضافه رفتار های غیرورزشی در جریان تمرینات از سوی فکری در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفته و اکنون معین شده که در لیست خروجی جای دارد.

محمود فکری که پس از بازی مقابل فولاد خوزستان، فرصت حضور در ترکیب را به باقری داده و همینطور بازوبند کاپیتانی را هم به این بازیکن داده بود، به دلیل عملکرد ضعیفش او را نیمکت نشین کرد و به جای او از مهدی مهدی پور در ترکیب استفاده کرد که با فرایند پیروز خرید تازه وارد، باقری نیمکت نشین باقی ماند.

پیش از فرا رسیدن به جابجایی نیم فصل لیگ بیستم اکنون باقری به عنوان اولین خروجی محمود فکری لقب گرفته است و به نظر می رسد این سرمربی که برای ایجاد نظم و انضباط در تیمش مصمم و جدی است در صورت تکرار مسائل انضباطی درخصوص دیگر بازیکنان هم تصمیم مشابه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتها همکاری استقلال و هافبک خاطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتها همکاری استقلال و هافبک خاطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید