پورابراهیمی: مشکل آب شرب کرمان رفع گردد

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت آب شرب کرمان اعلام کرد: مشکل آب شرب مردم کرمان در شرایط سخت تابستان هر چه سریع تر رفع گردد.

پورابراهیمی: مشکل آب شرب کرمان رفع گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: وزیر نیرو در مورد وضعیت نامناسب آب شرب مردم کرمان و روستاهای اطراف توجه کند، آقای وزیر متاسفانه به دلیلی عدم مدیریت صحیح در تامین آب شرب شهرستان کرمان هم شهر و هم روستاهای اطراف کرمان در این چند روز دچار مشکل جدی شدند.

وی اضافه نمود: اکنون تعدادی از اهالی در محله های مختلف پیگیر موضوع هستند، با سرعت در جهت رفع کردن این مشکل آب شرب مردم در این شرایط سخت تابستان اقدام گردد.

نماینده مردم کرمان در تذکری به رییس جمهور در مورد موضوع عدم اجرایی شدن مصوبه شورای حقوق و دستمزد در ارتباط با کارکنان وزارت کشاورزی گفت: علی رغم این مصوبه تا امروز افزایش حقوق کارکنان وزارت کشاورزی توسط سازمان برنامه عملیاتی نشده است، به سرعت ویژه رییس جمهور این موضوع را پیگیری کند.

پورابراهیمی در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: اخیرا فیلمی تحت عنوان ما همه باهم هستیم از وزارت ارشاد مجوز گرفته که با بی حرمتی به گویش های محلی باعث رنجش مردم کرمان شده است. از دادستان کرمان که دستور توقف فیلم را صادر کردند تشکر می کنم. وزیر هم با جدیت این موضوع را پیگیری نمایند و در جهت توقف اکران این فیلم اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پورابراهیمی: مشکل آب شرب کرمان رفع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پورابراهیمی: مشکل آب شرب کرمان رفع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید