پیش فروش گلکسی فولد لغو شد

سامسونگ به سفارش دهندگان گوشی گلکسی فولد اعلام نموده درخواست خود را برای پیش فروش این گوشی لغو نمایند.

پیش فروش گلکسی فولد لغو شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از دیلی میل، سامسونگ به سفارش دهندگان گوشی گلکسی فولد اعلام نموده که اگر بخواهند، می توانند تا زمانی که گوشی به صورت رسمی به فروش برسد سفارش خود را حفظ نمایند ولی اگر این کار را ننمایند، تا آخر ماه جاری میلادی پیش سفارشات آنها لغو خواهد شد.

در این حالت سفارش دهندگان می توانند با درخواستی که لینک آن در پیغام، به آنها ارسال شده به صورت مجدد سفارش خود و انتظار برای رسمی شدن عرضه گوشی را حفظ نمایند.

این پیغام که در حال حاضر تنها شامل مشتری های آمریکایی می گردد در حالی صادر شده که میزان افراد ناراضی از آن رو به افزایش است.

گلکسی فولد سامسونگ به قیمت یک هزار و 800 پوند عرضه شده و به دلیل اختلالات آن عرضه عمومی این گوشی مجددا به تأخیر افتاده است.

سامسونگ به صراحت اعلام نموده زمان عرضه مجدد این گوشی تعیین نیست و ممکن است چند هفته ایی زمان ببرد.

قرار بود این گوشی در تاریخ 26 آوریل در آمریکا و در تاریخ سوم ماه می در انگلیس به صورت عمومی عرضه گردد که رسانه ای شدن عیب های آن عرضه این گوشی را مجددا به تأخیر انداخت.

خبرنگار بلومبرگ در توییتر خود گفته است: تنها پس از گذشت دو روز از دریافت موبایل سامسونگ گلکسی فولد، صفحه نمایش آن کاملا شکسته است و حالا می خواهم بدانم این مشکل به طور گسترده وجود دارد یا خیر.

وال استریت ژورنال نیز دو هفته پیش مدعی شد Galaxy Fold تا پیش از ماه می در دسترس علاقه مندان قرار نخواهد گرفت و این درحالیست که هشت روز از ماه می گذشته و هنوز سامسونگ تاریخ عرضه مجدد این گوشی را اعلام ننموده است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "پیش فروش گلکسی فولد لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش فروش گلکسی فولد لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید