پیش نویس قرارداد بازیکن کروات با پرسپولیس امضا شد؟

به گزارش بهترینهای وب، ماریو بودمیر در آستانه پیوستن به پرسپولیس است و پیش نویس قرارداد نیز برای او ارسال شده است.

پیش نویس قرارداد بازیکن کروات با پرسپولیس امضا شد؟

به گزارش ، تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از جدایی گادوین منشا در صدد جذب مهاجم است و بر این اساس، برانکو اوانکوویچ پس از حضور در کرواسی با ماریو بودمیر، مهاجم 32 ساله و 193 سانتی متری باشگاه دیناموزاگرب مذاکره کرد و پس از توافقات اولیه، مسئولان باشگاه پرسپولیس پیش نویس قرارداد را برای او ارسال کردند تا پس از امضا قرارداد، بودمیر سرخپوش گردد.

رسانه های کروات و نزدیک به باشگاه دینامو خبر دادند که کار حضور شماره 9 بلند قامت در این تیم تمام شده و او به لیگ ایران می رود و حضور او در تیم مربی کروات (برانکو ایوانکوویچ) قطعی است، اما زمانیکه برای پیگیری این خبر با ایرج عرب، سرپرست باشگاه گفت و گو کردیم و او بیان نمود، کار ها درحال انجام است و با پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی پرسپولیس صحبت کنید. خمارلو هم در گفت و گو با ما گفت پیش نویس قرارداد بودمیر برای او ارسال شده و آن ها درحال آنالیز هستند.

به نظر می رسد حضور این مهاجم در پرسپولیس قطعی شده و تنها تشریفات اداری باقی مانده است تا او به جمع سرخپوشان بپیوندد. بودمیر سابقه حضور در آپوئل نیکوزیای قبرس و ... دارد و در انتخابی لیگ قهرمانان اروپا هم گلزنی نموده است.

مهاجم کروات در این فصل لیگ کرواسی همراه با دیناموزاگرب در چارچوب 8 دیدار 5 گل به ثمر برساند، اما کادرفنی از او راضی نیست و در صدد ترک لیگ کرواسی و حضور در ایران است. سرخپوشان تاکنون سعید کریمی، سروش رفیعی، مهدی شریفی، مهدی ترابی، مهدی شیری و محمد نادری را جذب کردند و بودمیر هفتمین خرید پرسپولیس محسوب می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیش نویس قرارداد بازیکن کروات با پرسپولیس امضا شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش نویس قرارداد بازیکن کروات با پرسپولیس امضا شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید