پی گیری وزیر ورزش برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال

به گزارش بهترینهای وب، میر علی اشرف پوری حسینی گفت: منتظر مصوبه هیات وزیران برای آغاز روند خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس هستیم.

پی گیری وزیر ورزش برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال

به گزارش بهترینهای وب و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، میر علی اشرف پوری حسینی رییس سازمان خصوصی درباره آخرین اخبار مربوط به خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : خوشبختانه آقای سلطانی فر به جد پیگیر خصوصی سازی دوباشگاه است و با نامه ای که به درخواست وزیر ورزش و جوانان برای آغاز مجدد روند خصوصی سازی این دو تیم از سوی آقای اکرمی سرپرست وزارت اقتصاد و امور دارایی به دولت رفته است ، منتظر مصوبه هیات وزیران برای آغاز روند واگذاری استقلال و پرسپولیس هستیم.

رییس سازمان خصوصی ادامه داد : فکر می کنم ظرف دو هفته آینده ، هیات وزیران با آغاز روند خصوصی سازی دو باشگاه موافقت کند و بلافاصله در آن موقع شرایط و نحوه کار را خواهیم گفت.

پوری حسینی درباره قانون بازنشستگان و اینکه شامل او هم می گردد یا خیر گفت : متاسفانه این قانون شامل حال من نمی گردد و به رغم اینکه خیلی ها دوست دارند و منتظر بازنشستگی من هستند ولی ان شاءالله با قدرت کار واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را ادامه خواهم داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پی گیری وزیر ورزش برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پی گیری وزیر ورزش برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید