کرانچار در تمرینات باشگاه ها بازیکنانش را زیر نظر می گیرد

به گزارش بهترینهای وب، در جلسه مسوولان فدراسیون فوتبال و تیم امید برنامه های این تیم تا رقابت های مقدماتی المپیک مرور شد.

کرانچار در تمرینات باشگاه ها بازیکنانش را زیر نظر می گیرد

به گزارش بهترینهای وب ،روز شنبه جلسه ای بین مسوولان تیم امید و فدراسیون فوتبال با حضور مهدی تاج برگزار گردید.از طرفی بخش امور بین الملل فدراسیون فوتبال هم رایزنی با برخی از کشورها را جهت برگزاری مسابقات تدارکاتی در ایام فیفا دی شروع نموده و تا امروز یک دعوتنامه هم برای حضور در تورنمنت چین دریافت نموده اند که البته باید برنامه ریزی لازم صورت بگیرد و اگر زمان برگزاری این تورنمنت با تعطیلات لیگ و فیفا دی مطابقت داشته باشد امیدها می توانند در این مسابقات حاضر شوند.

قرار است کرانچار برای برقراری ارتباط نزدیک و مستمر با مربیان تیم های باشگاهی در طول فصل به تمرینات این تیم ها سر می زند و با مربیان مختلف دیدار و گفت و گو خواهند داشت تا از وضعت بازیکنان امید در باشگاه هایشان آگاه گردد.همچنین امیدها دنبال این هستند تا از لژیونرهایشان هم استفاده نمایند.

قرعه کشی مسابقات مقدماتی المپیک 7 نوامبر در مالزی برگزار خواهد شد.دور نهایی مرحله مقدماتی مسابقات در سال 1398 و به میزبانی کشور تایلند به شکل متمرکز برگزار می گردد.

3-165

منبع: ایران ورزشی

به "کرانچار در تمرینات باشگاه ها بازیکنانش را زیر نظر می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار در تمرینات باشگاه ها بازیکنانش را زیر نظر می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید