کسب یک مدال طلا و نقره دیگر برای ووشو ایران

به گزارش بهترینهای وب، در ادامه دهمین دوره رقابت های ووشو قهرمانی آسیا که در برونئی جریان دارد، امروز چهارشنبه و در رقابت های نوبت صبح شاهین بنی طالبی که طی دو روز گذشته پیروز به کسب دو نشان برنز شده بود، در فرم نن گوئن رده سنی 12 تا 15 سال بالاتر از تمام رقبیان ایستاد و مدال طلا را از آن خود کرد. بنی طالبی با امتیاز 9.32 به مدال طلا رسید، نماینده مالزی با 9.31 دوم شد و تالوکار اندونزی با 9.30 در صندلی سوم ایستاد.

کسب یک مدال طلا و نقره دیگر برای ووشو ایران

در تالو دختران نیز نازنین بازدار که یک نشان برنز کسب نموده بود، در همین فرم نن گوئن با امتیاز 9.31 به مدال ارزشمند نقره دست یافت. در این بخش نماینده چین تایپه با 9.33 امتیاز مدال طلا را از آن خود کرد. تالوکاران اندونزی، ویتنام و کره جنوبی نیز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

برای تیم ایران تاکنون شاهین بنی طالبی، سهیل موسوی و یونس شهرکی سه نشان طلا کسب نموده اند. نازنین بازدار صاحب یک مدال نشان نقره شده است و شاهین بنی طالبی (2 مدال)، تیم دوئلین دختران (متشکل از فاطمه جزینی و منیره پناهی)، نازنین بازدار و منیره پناهی هم 5 مدال برنز کسب نموده اند.

مسابقات ووشو قهرمانی آسیا که با حضور 400 ووشوکار از 21 کشور روز دوشنبه شروع شد تا روز آدینه اول شهریورماه ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کسب یک مدال طلا و نقره دیگر برای ووشو ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب یک مدال طلا و نقره دیگر برای ووشو ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید