از اندونزی، وانپاسچن: انتظار نتایج بهتری از سوارکاران ایران داشتم

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی تیم ملی سوارکاری ایران می گوید انتظار بیشتری از سوارکاران در بازی های آسیایی داشته است.

از اندونزی، وانپاسچن: انتظار نتایج بهتری از سوارکاران ایران داشتم

به گزارش خبرنگار اعزامی بهترینهای وب از اندونزی، وانپاسچن بلژیکی در انتها رقابت های مقدماتی تیمی و انفرادی پرش که تنها یک سوارکار کشورمان به فینال بخش انفرادی راه یافت گفت: ایران سوارکاران خوبی دارد که پتانسیل های بسیار بالایی دارند و من انتظار نتایج بهتری در این مسابقات از آنها داشتم.

وی اضافه کرد: چند سوار کار خیلی خوب داریم که در آینده باید خیلی بهتر کار نمایند. داود پوررضایی سوارکار سطح بین المللی است اما به هرحال کار سختی است که با یک اسب قرضی که آشنایی با آن ندارد در یک مسابقه مهم بین المللی شرکت کند. امیدوارم او در مسابقه فینال انفرادی بهتر عمل کند. همچنین آریانا روانبخش سوارکار جوان مان است که متاسفانه در مسابقه دیروز تمرکز نداشت اما امروز خوب بود ولی باید بیشتر کار کند تا نتیجه بگیرد. من به این جوان امیدوارم.

سرمربی تیم ملی سوارکاری کشورمان اضافه کرد: ما در رقابت تیمی فقط یک امتیاز برای رفتن به فینال کم آوردیم اما مطمئنیم با کوشش بیشتر می توانیم در مسابقات آینده نتایج بهتری بگیریم.

وانپاسچن با بیان اینکه بچه های ما این پتانسیل را دارند که بهترین های آسیا باشند، اضافه کرد : مهم ترین راهی که می توانیم در رده های جهانی قرار بگیریم این است که این سوارکاران در اروپا تمرین و سواری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "از اندونزی، وانپاسچن: انتظار نتایج بهتری از سوارکاران ایران داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، وانپاسچن: انتظار نتایج بهتری از سوارکاران ایران داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید