گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، همکاری وزارت امور خارجه با خبرنگاران، تمرین مراسم شروع بازی

به گزارش بهترینهای وب، وزارت امور خارجه کشورمان برای تسهیل در رفت و آمد خبرنگاران به شهر العین و پوشش دیدار ایران - ژاپن امکاناتی را فراهم آورد.

گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، همکاری وزارت امور خارجه با خبرنگاران، تمرین مراسم شروع بازی

به گزارش خبرنگار اعزامی بهترینهای وب از امارات، دیدار تیم های ملی فوتبال کشورمان و ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا 2019 از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه - به وقت تهران) در استادیوم هزاع بن زاید شهر العین آغاز می گردد.

با هماهنگی وزارت امور خارجه، به وسیله سفارت ایران در ابوظبی خودرویی در اختیار بهترینهای وب مستقر در ابوظبی نهاده شد تا برای رفتن به العین شرایط مناسبی داشته باشند. تعدادی از بهترینهای وب از این تسهیلات سفارت استفاده کردند تا رفت و آمدشان بی دردسر صورت بگیرد.

در شهر العین، تعمیرات شهری در اطراف استادیوم صورت می گیرد که چهره شهر را به شکل بدی درآورده است.

چهار ساعت مانده به آغاز بازی، مراسم آغاز مسابقه که پخش سرود ملی دو کشور بود، تمرین شد. به همین خاطر چندین بار سرود ایران و ژاپن در استادیوم نواخته شد.

تعداد بهترینهای وب، گزارشگران و عکاسان حاضر در استادیوم نسبت به تمام دیدارهای قبلی ایران بیشتر است و نزدیک به دو برابر دیدار مقابل چین خبرنگار و عکاس به العین آمده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، همکاری وزارت امور خارجه با خبرنگاران، تمرین مراسم شروع بازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگاران از امارات، همکاری وزارت امور خارجه با خبرنگاران، تمرین مراسم شروع بازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید