گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای پوشیدن پیراهن شماره 7

هواداران رئال مادرید شایستگی یکی از بازیکنان این تیم برای پوشیدن پیراهنی که بعد از رفتن رونالدو بایگانی گردیده را بیشتر می دانند.

گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای پوشیدن پیراهن شماره 7

به گزارش خبرنگاران، باجدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید، پیراهن شماره 7 این تیم هم فعلاً مالکی ندارد اما هواداران کهکشانی ها معتقدند که در میان بازیکن تیم محبوب شان مارکو آسنسیو، هافبک هجومی اسپانیایی قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان شایسته ترین گزینه برای دریافت پیراهنی است که علاوه بر رونالدو بر تن اسطوره هایی مانند آمانسیو، خوانیتو و رائول گونسالس هم نشسته است.

طبق نظرسنجی نشریه آس اسپانیا، آسنسیو محبوب ترین گزینه هواداران رئال مادرید است و بیش از 54 درصد از کاربران شرکت کننده در این نظرسنجی به او برای به ارث بردن پیراهن رونالدو رأی داده اند.

در همین حال اما وینیسیوس جونیور، مهاجم برزیلی جدید کهکشانی ها که ظاهراً فلورنتینو پرس هم او را گزینه شایسته پوشیدن پیراهن شماره 7 می داند، کمتر از 17 درصد از آرا را به خود اختصاص داده است.

در این میان بیش از 28 درصد از هواداران هم معتقدند که رئال مادرید می تواند برای ورود یک ستاره بزرگ صبر کند و پیراهن که تا پیش از این به رونالدو تعلق داشت را به او بدهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای پوشیدن پیراهن شماره 7" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزینه محبوب هواداران رئال مادرید برای پوشیدن پیراهن شماره 7"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید