گوسفند زنده چند؟

یک عرضه کننده عمده دام زنده گفت: برای عید قربان هر کیلو دام زنده بین 24 تا 25 هزار تومان به فروش می رسد.

گوسفند زنده چند؟

زاهد شیری در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری اعلام نموده قیمت هر کیلو دام زنده (گوسفند) برای فروش به مناسبت عید سعید قربان 23 هزار و 500 تومان است ولی اغلب عرضه نماینده ها کیلویی 24 و تا 25 هزار تومان به فروش می رسانند.

وی ادامه داد: سال جاری قیمت دام زنده به دلیل بالا رفتن هزینه های پرورش و نگهداری در مقایسه با سال قبل افزایش یافته است. البته قیمت دام زنده بر اساس فاکتورهایی مثل نژاد و سن و... با هم متفاوت است و ممکن است در شهرهای مختلف با نوسانات اندکی عرضه گردد.

وی شرح داد: البته افراد عادی اغلب در تشخیص دام خوب و بد متبحر نیستند و باید به عرضه نماینده اعتماد نمایند و امیدوار باشند که دام با کیفیتی خریداری نموده اند.

شیری ادامه داد: اکثرعرضه نمایندگان دام های خود را از کشتارگاه های معتبر خریداری می نمایند و قبل فروش ناظران دامپزشکی سلامت دام ها را تایید می نمایند.

این عرضه نماینده عمده دام زنده بیان نمود: برخی عرضه نمایندگان دام های خود را در صندلی های معین گردیده از سوی سازمان دامپزشکی عرضه می نمایند و برخی دیگر نیز به دلیل کمبود جا در گوشه و کنار خیابان دام های خود را به فروش می رسانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گوسفند زنده چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوسفند زنده چند؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید