یورگن کلوپ: در آلمان، لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه جهان می شناسند، برای هر 2 بازی رفت و برگشت تمرکز داریم

یورگن کلوپ اعتقاد دارد تیمش برای رجحان بر بایرن مونیخ نیازمند انجام بهترین بازی ممکن است

یورگن کلوپ: در آلمان، لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه جهان می شناسند، برای هر 2 بازی رفت و برگشت تمرکز داریم

به گزارش خبرنگاران، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل بایرن مونیخ در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا از بازیکنانش تقاضا کرد بهترین بازی ممکن را ارائه نمایند.

سرمربی تیم فوتبال لیورپول درباره این بازی خانگی گفت: ما بازی به بازی پیش می رویم و اکنون تمرکزمان روی بایرن مونیخ است. اصلا راجع به بازی بعدی با منچستریونایتد نمی اندیشیم. ماه های سختی را تاکنون سپری نموده ایم. باید همواره آماده مبارزه و رقابت باشیم. بایرن مونیخ 6 سال پیاپی قدرت اول بوندس لیگا بوده و اکنون کاملا معین است سال سختی را سپری می نماید. البته هنوز چیزی در بوندس لیگا معین نشده و آن ها در اروپا هم حذف نشده اند.

کلوپ در ادامه اضافه نمود: مردم زیادی در آلمان لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه جهان می شناسند. پس اجازه دهید کنار هم از این مسابقه لذت ببریم. تا به امروز شاید ما بیش از چیزی که مردم انتظار داشته اند، نتیجه گرفته ایم و برعکس، بایرن مطابق انتظار نبوده است. البته هر 2 تیم در شرایط مشابهی دارند.اینکه بازی رفت در آنفیلد و برگشت در آلمان است، اهمیتی ندارد. در بازی بین 2 تیم خوب، اینکه کدام یک در بازی برگشت میزبان باشند، مهم نیست. 2 بازی وجود دارد و ما برای هر 2 رقابت تمرکز کامل داریم. باید در خانه بهترین عملکردمان را نشان دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یورگن کلوپ: در آلمان، لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه جهان می شناسند، برای هر 2 بازی رفت و برگشت تمرکز داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یورگن کلوپ: در آلمان، لیورپول را به عنوان احساسی ترین باشگاه جهان می شناسند، برای هر 2 بازی رفت و برگشت تمرکز داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید