یک نماینده پارلمان عراق: هزینه هر کرسی پارلمان یک میلیارد و نیم دینار است

یک سیاست مدار زن عراقی اظهار داشت که بر سر تصدی پست های وزارتی معامله هایی صورت می گیرد و وضعیت درمورد کرسی های پارلمان نیز به همین منوال است و کرسی های پارلمان میان طرف های سیاسی عراقی به هزینه یک میلیارد و نیم دینار فروخته می گردد.

یک نماینده پارلمان عراق: هزینه هر کرسی پارلمان یک میلیارد و نیم دینار است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از القدس العربی، خانم نهلة الهبابی، از نمایندگان پارلمان عراق توضیح داد، روسای فراکسیون ها هزینه های بسیاری را در میان نامزدها و برای تبلیغات انتخاباتی صرف می نمایند و در مقابل، پست ها را برای فراکسیون ها از آن خود می نمایند.

وی گفت: کرسی های پارلمان با یک میلیارد و نیم دینار فروخته گردیده است و این مساله در رسانه ها برملا گشت، دیگر وضعیت پست های وزارتی چگونه خواهد بود؟ احتمال می رود که فراکسیون ها به صورت فیمابین توافق هایی درمورد پست های وزارتی نمایند.

الهبابی توضیح داد: فراکسیون ها اموال بسیاری را برای نامزدها و تبلیغات انتخاباتی خرج می نماید و در مقابل، می بایست این امر نتیجه ای برایشان داشته باشد و بدین ترتیب، فراکسیون ها با پست هایی که به دست می آورند، این پول ها را جبران می نمایند.

وی اضافه نمود: فراکسیون های سیاسی زمانی که پست های وزارتی را به دست می آورند، قطعاً بهره مادی می برند و این مساله یقیناً به منزله فساد است و از آنجا که این سهم خواهی ها به این معناست که مردم چیزی به دست نخواهند آورد، در نتیجه مردم بار دیگر در انتخابات رأی خود را به صندوق نخواهند انداخت، چراکه رنج هایی را متحمل گردیده اند و به دلیل این سهمیه بندی ها، مجدداً مردم متحمل ضرر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
اخبار و مقالات مرتبط با "یک نماینده پارلمان عراق: هزینه هر کرسی پارلمان یک میلیارد و نیم دینار است"

به گزارش خبرنگاران، امروز دوشنبه پس از تمرین تیم ملی والیبال مدال قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر والیبال به بازیکنان داده گشت. بانک سرمایه فصل گذشته قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال گشت و مدال ها و کاپ رقابت ها در هفته پایانی مسابقات لیگ ملت های والیبال که به میزبانی ایران برگزار گشت...

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری در ایجاد اقتصاد پویا و اشتغال پایدار اعلام کرد: نقش گردشگری در توسعه کشور با توجه به محدودیت منابع و شرایط پیش ­رو کم نظیر است.

به "یک نماینده پارلمان عراق: هزینه هر کرسی پارلمان یک میلیارد و نیم دینار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با یک نماینده پارلمان عراق: هزینه هر کرسی پارلمان یک میلیارد و نیم دینار است

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید